Araç takip sistemi bu hırsızlara belki bir son olur.

Konu, 'Çalıntı Motosiklet Duyuruları' kısmında murat911sc tarafından paylaşıldı.

1. murat911sc

murat911sc Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    Benim 600RR ın çalınalı 2 sene oldu, büyük ihtimalle parçalayıp sattılar, parçalamamış olup biniyor olsalar dahi nasıl bulunabilirki bana imkansız gibi geliyor.

Sürekli hırsızlara dur diyecek bir cihaz arıyorum ve sonunda hesaplı bir cihaz buldum sanırım.

Arkadaşlar aşağıda linkini vereceğim araç takip sistemi bu hırsızlara belki bir son olur.

http://www.sahibinden.com/aidatsiz_...ozellikli-73WQQaXQQ23490558WQQpXQQdisplayitem

yavuzyagiz, orcun serter ve Şenol SEL bunu beğendi.
  2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
  3. Enes ŞİMŞEK

Enes ŞİMŞEK Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
    Bu çok güzel bir sistem, bundan 3-4 sene önce İstanbul'da çalınan bir Hummer jipte bulunan GPS takip sistemi sayesinde (orjinalinde var demek ki) amerikadaki yetkili satıcı ile bağlantı kurularak yerinin tespit edildiğini ve Kuzey Irak'ta yakalandığını duymuştum, yalnız bu gibi şeyleri fazla dillendirip hırsıza yol göstermemek lazım, bu sistemi öğrenen hırsız bir kere yakalanıp cezaevine girince orada nasıl yakalandığını anlatıyor ve diğerleri de bu konuda bilgi sahibi oluyor, bir dahakine tedbir alacağı için yakalanma ihtimalleri azalıyor, günümüzde hangi salak hırsız girdiği evde parmak izi bırakır ki? Cezaevleri suçlular için master-doktora yerleri olduğu sürece, vatandaş ne yapsın, polis ne yapsın. Askerliğimi cezaevinde yapmış biri olarak paylaşayım dedim...

yavuzyagiz bunu beğendi.
  4. Enes ŞİMŞEK

Enes ŞİMŞEK Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
    Hem konuyu güncelleştiriyim, hem de motosikletine hırsızlığa karşı GPS modülü taktıran arkadaş var mı, onu soruyum dedim?

yavuzyagiz bunu beğendi.
  5. yavuzyagiz

yavuzyagiz Üyeliği İptal Edildi

Motosiklet:
    Henüz Yok
    İyi etmişsin de bu sistem motorsikletlere uyar mı acaba?

6. Enes ŞİMŞEK

Enes ŞİMŞEK Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
    Uyar tabi ama bu sefer de akü problemleri başlayabilir. GPS modülü sürekli açık kalacağından, motosiklet hergün çalıştırılmazsa aküyü boşaltabilir. (Tahminimce)

7. sisi06

sisi06 Yeni Üye

Motosiklet:
    BMW
    faydalı bir bilgi olmuş teşekkürler

8. burakofly

burakofly Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    sahibinden linki açılmıyor.

9. yazgunu

yazgunu Yeni Üye

Motosiklet:
    BMW
  10. harunzadeler

harunzadeler Yeni Üye

Motosiklet:
    Vespa
    Selam benim vespam var ve teknotakip taktım. Aküyüde yemiyor. Telefonumdan motoru kilitliyorum anahtarla bile çalışmıyor. Tavsiye ederim bakın

11. osman yazıcı

osman yazıcı Aktif Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    çok güzel bir cihaz,ben bütün araçlarda kullanıyorum,benim kullandığım marka : arvento . operatör : türkcell, tavsiye ederim,motor hırsızlığına en iyi çözüm,senden habersiz çalıştığında,yada çalışmadan çekildiğinde vs vs sana mesaj yada alarm bilgisi geliyor,anında müdahale edebiliyorsun ( motoru kapatabilirsin ) incelemenizi öneririm,herhangi bir marka olabilir,takıntım yok,arvento tesatüf oldu ,çalışıyorum ,memnunum
    selamlar

12. kuul

kuul Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    Bende aromil marka araç takip cihazı kullanıyorum. Bir çok devlet kurumu da bu takip sistemi kullanmakta referanslarında görünüyor. Motor blokajda taktırdım. istediğim zaman motoru bloke ediyorum istediğim zaman açıyorum. Ayrıca çok küçük bir takip cihazı olduğu için saklamak kolay oldu. araç takip cihazı almak isteyen arkadaşlara öneririm. Piyasada çok araştırma yaptım hem fiyatı cazip hem kalite iyi.