Aranıza yeni katıldım

Konu, 'Scooter - Maxi Scooter Kullanıcıları' kısmında Şükrü Açıkgöz tarafından paylaşıldı.

1. Şükrü Açıkgöz

Şükrü Açıkgöz Yeni Üye

Merhaba Arkadaşlar.

2. DEMİRAT

DEMİRAT Üyeliği İptal Edildi

işte bu şükrü hocam şimdi oldu bak,bu tanıtım konusu açtırıyoruzki yeni gelen arkadaşları tanıyalım diye aramıza hoşgeldiniz tekrar, bu forumda çok degerli, motosiklet konusunda deneyimli tecrübeli, yardımcı olacak arkadaşlarımız var, bu forumu sevecegine motosikletle ilgili tüm sorularına cevap bulacagına eminim

3. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    forumumuza hoşgeldiniz.

4. Şükrü Açıkgöz

Şükrü Açıkgöz Yeni Üye

Hoşbulduk efendim. Yardımcı olup ilgilendiğiniz için çok çok teşekkür ederim. eksik olmayınız. sizlerden çok faydalı bilgiler bulacağıma inanıyorum. zira samimi olarak ilgileniyorsunuz. tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

DEMİRAT bunu beğendi.
  5. DEMİRAT

şükrü hocam ilgileneceyiz tabiki biz burda aile gibiyiz zaten, zaman zaman eleştirilerimiz sert olabiliyo zaman zamanda espirili sakın alınma gücenme, burdaki arkadaşların tümü elimizden geldigince sorulara bilgimiz dahilinde cevap vermeye çalısıyoz,acele etmezseniz ilerleyen zamanlarda sorularınızada cevap bulacaksınız

6. o.somuncu

o.somuncu Organizatör

Motosiklet:
    Yamaha
    Motosikletforum'a hoş geldiniz Şükrü Bey;motosiklet ile ilgili tüm sorularınıza burada cevap bulacağınızı umarım,iyi forumlar..

7. Gökhan TUNALI

Gökhan TUNALI Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
  8. Şükrü Açıkgöz

Şükrü Açıkgöz Yeni Üye

Efendim çok çok sağolun. öyle inanıyorumki çok değerli bir site ve çok değerli dostlar ile iletişim içerisinde olacağım. inanın bilgisayarın başında oturmuş sadece gelecek cevabı bekliyorum. üç aydan beridir bu motoru merak ediyorum. bu motoru kullanan bir kardeşimizin yorumlarına hasretle muntazırım.

o.somuncu bunu beğendi.
  9. Ziya Çerezci

Ziya Çerezci Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Hoşgeldiniz keyifli forumlar.

10. Şükrü Açıkgöz

Şükrü Açıkgöz Yeni Üye

Sevgili Gökhan Hocam.

11. Gökhan TUNALI

Motosiklet:
    Honda
  12. Şükrü Açıkgöz

Şükrü Açıkgöz Yeni Üye

Sevgili Gökhan Hocam

13. Gökhan TUNALI

Motosiklet:
    Honda
    Vergi yerine parçalarla,servislerle,seslerle boğuşmak istiyorsanız çinli alın.
    Yok ben sorunsuz Türkiye'yi dolaşmak istiyorum 25 Tl'lık vergisini de öderim derseniz Daelim.

DEMİRAT bunu beğendi.
  14. Şükrü Açıkgöz

Şükrü Açıkgöz Yeni Üye

Sevgili Gökhan Hocam çok güzel farklı bir yaklaşım sergilemişsiniz. ilginize çok teşekkür ederim. mutlaka üzerinde düşünülmesi gereken bir yaklaşım.

15. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Şükrü hocam, motosiklet forum ailesine hoş geldiniz, iyi forumlar.

Hocam eğer zenginseniz, hemen bir çin malı motosiklet alabilirsiniz. Haa eğer zengin değilsenizde ek ders ücretlerinizle çinlileri zengin etmeye devam edebilirsiniz. Hocam bakınız çin malı motosikletlerden çeken birçok dostumuz arkadaşımız var. Lütfen sizde bunlardan birisi olmayın.
    Alın bir suzuki an125 rahat edin. 25-30 lira vergiden kaçarken daha fazla masraflara girersiniz. Ömrünüz servislerde geçer.

o.somuncu, DEMİRAT ve Barış bunu beğendi.
  16. DEMİRAT

gökhan sana katılıyorum, 25tl vergiden kaçıp sorunsuz motosiklet alınmazsa daha fazla tl tamir ve bakıma gider cinli motosiklette

17. Şükrü Açıkgöz

Şükrü Açıkgöz Yeni Üye

Sevgili Erol Hocam, hakikaten dostça çok açıklayıcı bir yazınızı okudum. yanlış yolda olduğuma dair kanaatim iyice arttı. gökhan hocam ve sizin önerdiğiniz modellerin yakıtı hakkında bilginiz varmı,(1 litre=kaç km) eğer size zahmet vermeyecek isem.

18. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Hocam, suzuki an 125 çok az yakar, 125 lik scooterler içinde en az yakan motosikletlerden birisidir. Ben yaklaşık altı ay kadar kullandım, sonra sattım vitesli motosiklete geçtim. Ama inanın sattığıma bin pişmanım. Şimdi temiz bir tane arıyorum bulursam hemen alacağım. Geçen sene kullanırken bu motosiklet km de 100 krş yakıyordu, şimdiki zamlardan sonra en fazla 120 krş olmuştur. Gönül rahatlığı ile alıp binebilirsiniz.

19. Şükrü Açıkgöz

Şükrü Açıkgöz Yeni Üye

Sevgili Erol Hocam, şanlıurfada suzuki 125 son derece az öyleki bir elin parmağını geçmeyecek kadar. bu yüzden bu motosikletin ikinci elini bulamayabilirim. ancak hondanın activa 100 modeli burada yaklaşık 500 adet bulunmaktadır.(inanın abartmıyorum) bu motosikleti almam hususunda tavsiyeniz nedir?

20. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Hocam, Honda activa veya beat scooturları konuşmanın bir anlamı yok, çünkü bu motorlar kendini kanıtlamış ispat etmiş ve sağlamlığı herkes tarafından bilenen motorlardır. Zaten sağlam olmasa damacana su satan bayiler bu motosikleti kullanmaz, inanın activa scootura beş tane damacana yükleyip istanbul sokaklarında cirit atıyorlar ve motorlara hiçbir şey olmuyor.

Gönül rahatlığı ile bu iki motosikleti alıp kullanabilirsiniz.