arkadaşlar bana lütfen biriniz yardımcı olun lütfen

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında Adem Aşkaroğlu tarafından paylaşıldı.

1. Adem Aşkaroğlu

Adem Aşkaroğlu Yeni Üye

ben antakyadan adem aşkaroğlu bi motor almak istiyorum istediğim motorda gösteriş hat safada olmalı seside o kadar büyüleyici olmalı ama fiyatıda benim staj paralarım ile bütünleşecek kadar olmalı yani en fazla 1.50 milyar olmalı daha çok sevdiğim tipler crosslar

ayrıca henüz18 değilim iki üç ay gibi bişe kaldı bunu hemen alsam trafikte kullanmam için sorunlar olabilirmi? bilgilerinizi bekliyorum şimdiden tşk ederim arkadaşlar

2. DEMİRAT

DEMİRAT Üyeliği İptal Edildi

senin bu istegin halk arasında kullanılan su deyimi hatırlattı,, horoz olacak süt beyaz olacak ibiği kısa olacak,,yani suan yok öyle bir sey,,

Barış bunu beğendi.
  3. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    abi bir tane de benden olsun:
    adam kasaba gider ve;
    -hocam bana ordan 2 kilo bonfile,yağsız ve sinirsiz olsun
    aman günlük kesimden ver, veresiye yaz bir de bugünkü gazeteye sarıver:)

4. DEMİRAT

DEMİRAT Üyeliği İptal Edildi

:D:D:D:D:D:D:D:D gülmekden öldüm yaa seninki daha güzel

Barış bunu beğendi.
  5. Evrensel İlgezdi

Evrensel İlgezdi Üye

Motosiklet:
    Honda
    öyle bir motosiklet daha üretilmedi biraz bekle,staj paranı harcama,bu arada motosiklet nasıl kullanılır,nelere dikkat etmelisini ögrenmeye çalış.stajdan sonra devamlı bir iş bulursan paranı biriktir ve kaliteli bir sürücü olarak kaliteli bir motorsiklete bin derim ben sevgili adem arkadaşım....

Barış bunu beğendi.
  6. Adem Aşkaroğlu

Adem Aşkaroğlu Yeni Üye

peki tamam kabul ediyorum öle bişey ama şuan hangi motor ne derece ii olur onuda bilmıorum yardımcı olacaksan bi iki tavsiyeni beklerim beni iynelemek yerine aydınlatırsan sevinirim teşekkürler

7. Adem Aşkaroğlu

Adem Aşkaroğlu Yeni Üye

allah düşmanı düşürmesin sizin elinize:) yardım istedik dövmediğiniz kaldı ya hiç eleştirmeden öneri verecek bi arkadaş yokmu

8. Adem Aşkaroğlu

Adem Aşkaroğlu Yeni Üye

teşekkür ederim ya sağol sonunda beni anlayan biri çıktı eyvalla sağol önerilerini dikkate alıcam teşekkür ederim:)

9. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    ademcim valla denildiği gibi öyle bir motor üretilmedi henüz!!
    olsaydı bizde alır, biner ve motorumuza kendi çapımızda o kadar para
    vermezdik;)
    birde senin için böyle özelliklerin ne derece de olduğunu biz nereden bilelim??;)

10. Noyan Yıldız

Noyan Yıldız Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
    Bak ben sana yardımcı olayım bakma sen abilere :D hemen makara yapmışlar :D ben sana ciddi ciddi yardımcı olayım.Şimdi git bir Honda Bayiine de ki ben bir adet arrow marka performans eksozu istiyorum.İstediğin o on numara sesi elde edebileceğin eksozu almış olacaksın böylece,fiyatı da dediğin raiclerde olması gerekir.Sonra böyle böyle para biriktirmeye devam et motoru da al o eksozu tak :D En azından işe başlamış olursun :D

11. Evrensel İlgezdi

Evrensel İlgezdi Üye

Motosiklet:
    Honda
    sevgili adem bizde senin gibi başladık,ben kimseye sormadan iki motosiklet aldım. ilk motorum minsk 125 ti, ve hiç vitesli motor tecrübem olmadan 20 km sürdüm 20 km'yi belki 3 saatte katedmişimdir.... bu 3 satte ögrendim motosiklet sürmesini...kaldırıma cıktım ,tek teker üstünde gittim ,kardeşim arkamda eve sag salim döndüm ama..... birde bana sor ...ikinci motorum bir uzak dogulu ama bize biraz yakın yani taiwan malı bir motosiklet şuan garajda yatıyor,arızalı :(tamiri mumkün olmayan bir rahatsızlıgı var.... tam anlamıyla motosiklet sürmesini bu motorsiklette kavradım beni uzak yerlere götürdü getirdi hiç yolda bırakmadı ama bana cok şey ögretti....ve şimdiki hondam cbf 250 'lim maşallah diyeyim....saglam kafa saglam vücüd saglam motorsiklet derim ben.....

12. fatma okçu

fatma okçu Aktif Üye

yüzmek öğrenmek isteyen birine "atla denize"demek gibi olmuş:))

13. Adem Aşkaroğlu

Adem Aşkaroğlu Yeni Üye

hmmm bendede öle bi durum oldu önce bi abi vardı onun motorunu ara ara alıordum sonra o askere gitti ben öle dımdızlak kaldımö şimdi ise yavaş yavaş belimi doğrultup bi motor alıcam istediğim şeyde bilgi sahibi olmak en azından kazıklanmadan bi alışveriş yapayım diyorum

14. Adem Aşkaroğlu

Adem Aşkaroğlu Yeni Üye

eyvallah be abi sağol hiç taşkala geçmedin çok sağol emin ol o eksozla neler neler yaparım ben :D işe başladım zaten ehliyet kursuna gidiyorum motorcuk arıyorum kendime

15. Adem Aşkaroğlu

Adem Aşkaroğlu Yeni Üye

teknoloji hızla uçuo barış abi beş on seneye motorla havada takla atmassak ii :D bugünün tek tekeri geleceğin şahlanması gibi bişe olur:D abi işte bilirsin genç bi erkek motorundan ne ister ben mesela tutkuyu çok isterim oda motorumun ne derece ii olduğuna bağlıdır benm için

16. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    o parayla çok şey olmaz.Tam korumalı kıyafet ve ekipman ve kafanızı koruyacak kalitede KASK ve motosiklet Güvenli Süüş Teknikleri eğitimleri o parayala imkansız.Birde üstüne motosiklet mümkün değil

Adem Aşkaroğlu bunu beğendi.
  17. Özgür

Özgür Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    motosiklet kullanmaya yeni başlayan biri olarak;
    ehliyet : yaklaşık = 300 TL
    motosiklet : ybr 125 = 2500 TL (ikinci el) (ki yeni başlayan biri olarak farklı bir motosiklet önermiyorum.
    satış masrafları : yaklaşık = 300 TL
    Koruyucu Ekipman : tam olarak hatırlamasamda yaklaşık = 1000 TL
    Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitimi : Ben Trabzon'dan katıldığım için = 750 TL ki bunun devamı da olacak
    Sadece şuan için harcadığım : 4850 TL :)
    Ama dışardan bakınca 125cc lik bir motosikletim var :) o kadar. O nedenle o paraya istediğin olmaz arkadaşım, biraz da gösterişli bir motosiklet aldın mı oooooooo. :)

Adem Aşkaroğlu bunu beğendi.
  18. Adem Aşkaroğlu

Adem Aşkaroğlu Yeni Üye

abi yürü be bütün acı gerçekleri serdin önüme ama teşekkür ederim bilgileriniz için bende o zaman önce hazırlıklarımı yaparım motor arık bi sene daha bekleyecek gibi:(

19. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    sen yine de buradan bir yere ayrılma. bir sene de öğreneceğin çok şeyin olabilir;)

20. Adem Aşkaroğlu

Adem Aşkaroğlu Yeni Üye

sizin gibi sohbeti güzel insanlar bulunca insanın gidesi gelmıoki;)