arkadaşlar dahada dikkat

Konu, 'Motosiklet ve Trafik' kısmında A.HAMDİ tarafından paylaşıldı.

1. A.HAMDİ

A.HAMDİ Organizatör

Motosiklet:
    Kawasaki
    İnanılmaz kaza
    D-100'de kaza yapan motosiklet sürücüsü TIR'ın altında can verdi. CNA muhabiri Hakan Arslan'ın haberi

17.12.2008 17:46
    Sokak köpeklerine ekmek veren kişiye çarpan motosiklet sürücüsü yolun ortasına düşünce TIR geçmesi sonucu parçalanarak feci şekilde can verdi. Talihsiz sürücünün vücudu ikiye ayrıldı.

HABER-FOTOĞRAF: HAKAN ARSLAN - CNA

D-100 Karayolu Sakarya Köprüsü girişinde motosikletiyle giderken yol kenarında köpeklere yem vermek isteyen yaşlı adama çarpıp karayoluna düşen Ümit Bilgiç, hızla gelen TIR’ın altında kaldı. Kazada 43 yaşındaki motosiklet sürücüsü parçalanarak can verirken TIR sürücüsü ise olay yerinden kaçtı.

Bu sabah saat 08.00 sıralarında D-100 karayolu Adapazarı girişindeki Sakarya Köprüsü İstanbul istikametinde meydana geldi. Akyazı’da oturan Ümit Bilgiç (43) idaresindeki 54 EA 338 plakalı motosikletiyle Adapazarı’na gelirken köprü girişindeki yol kenarında bisikletiyle giderken durarak sokak köpeklerini besleyen Ramazan Ataman’a (81) çarptı.
    Yaşlı adama kolundan çarpan sürücü direksiyon hakimiyetini kaybedince motosikletiyle birlikte karayolunun ortasına düştü. Bu esnada arkadan gelen ve arkasında 67 plakalı dorsesi bulunan TIR hızla yola düşen Ümit Bilgiç’e çarptı.
    TIR ve dorsesinin tüm tekerlekleri üzerinden geçen motosiklet sürücüsü Ümit Bilgiç’in vücudunun yarısı koparken TIR sürücüsü durmayarak yoluna devam etti.
    Kazayı yere düştüğü için göremediğini söyleyen 81 yaşındaki Ramazan Atamen; “Köpeklere ekmek vereyim dedim yavaş yavaş geliyordum, ileride motosiklet pat diye bana yandan vurdu. Vurunca düştüm, yerden kalkamadım. Kolum biraz soyulmuş ve acıyordu, arkadan taksiler geldi, durdular, bana yardım ederek yerden kaldırdılar, biraz dinlendim daha yeni aklım başıma geldi” dedi.
    Çarpmanın şiddetiyle parçalara ayrılan motosiklet sürücüsünün cesedi ve parçaları polis ekipleri tarafından toplandı.

habertürkün haberi
    merhuma rahmet ailesine sabırlar versin
    arkadaşlar dahada dikkatli olalalım

2. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Tüylerim diken diken oldu ya. Aman dikkat arkadaşlar. Allah kimseye böyle acılar yaşatmasın. Allah rahmet eylesin ailesine sabır versin.

3. erenkocer

erenkocer Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kymco
    çok kötü bir olay böyle bir ölümü allah kimseye nasip etmesin haderi okuyunca içim fena oldu allah rahmet eylesin yakınlarınada sabır versin arkadaşlar lütfen dikkat edelim kaza gelirken haber vermiyor biranda geliveriyor

4. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Allah hepimizi korusun arkadaşlar,ülkemizde kimse kimseyi düşünerek hareket etmiyor ne yazık ki...Allah rahmet eylesin,ailesine de sabır versin...

5. mehmetpolat

mehmetpolat Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kawasaki
    böyle haberleri okuyunca benimde tüylerim diken diken oluyor. Allah kimseye böyle acı yaşatmasın tır şöförüde nasıl vicdanını bastıracak bilemiyorum.

6. SERVET

SERVET Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    merhum arkadasımıza ALLAH tan rahmet kederlı aılesıne sonsuz sabırlar dılerım mevla hepımızı kazalardan belalardan

7. Recep Varlı

Recep Varlı Site Müdavimi

Motosiklet:
    Salcano
    allah rahmet eylesin ve ailesine sabır versin arkadaşlar otobanda yolu boş görsek bile lütfen limitlerin üzerine çıkmayalım bir köpek bir tilki yada ne aradığını bilmeyen bir insan herşeyi mahfedebilir

8. husfecan

husfecan Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
    Arkadaşlar motosiklet çok zevkli bir o kadar tehlikeli bir hoby.Hangi hatanın nelere mal olabileceğini anlamamız için iyi bir örnek bence.Ölene Allahtan rahmet yaralıya acil şifalar kaçan şöföre ise ne dileyeceğimi bilmiyorum.
    Hepimizin başı sağolsun arkadaşlar.
    Güvenli sürüşler dilerim.

9. Umut Karkın

Umut Karkın Organizatör

Motosiklet:
    Aprilia
    Allah rahmet eylesin çok acı bir olay..

bu tarz kaza haberlerini yazmasak buraya en azından bu kadar kötü olanlarını yazmasak, inanın insanın bütün yaşama sevinci bitip gidiyor, motora binmesemmi diye düşünüyorum bazen...

allah kimseye kaza bela vermesin..

10. Turgay

Turgay Site Müdavimi

Motosiklet:
    Regal Raptor
    Herzaman diyorum arkadaşlar motosiklet üzerinde kendimi daha bi bilmemiz gerek ve çok dikkatli olmalıyız. Burası İstanbul, burası Türkiye..

11. Halit Batmaz

Halit Batmaz Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Kymco
    dikkat kaza geliyorum demez gelir ona göre kaza gelmeden önleminizi ancak uyanık olmakla alırsınız tedbirli olunuz motor sürerken kafanızı başka şeylerle meşgul etmeyiniz tehlike anında ani ve dogru karar veriniz tehlikeyi sezdiginiz an suratı düşürünüz tanrı motorcuları motorun üstünde korusun gönül isterki bütün motorcular allaha emanet olsun

Turgay ve Recep Varlı bunu beğendi.
  12. SERVET

SERVET Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    amin halıt abı tum ınsanları ALLAH her turlu kazadan beladan korusun temennımız budur

Halit Batmaz bunu beğendi.
  13. Omer

Omer Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Allah rahmet eylesin.Nedenirki ateş düştüğü yeri yakar.Herkez en azından sevdiklerini üzmemek için çok dikkatli olsun.Allah hiç kimseye böyle acılar yaşatmasın...