arkadaşlar yardım lütfen cross ramsey

Konu, 'Cross - Off-Road Kullanıcıları Bölümü' kısmında Çağlar KARA tarafından paylaşıldı.

1. Çağlar KARA

Çağlar KARA Üye

arkadaşlar söyle bir motor buldum antalyada Ramzey XGJ 150 adam 1000 lira istiyor satışı hemen verilecekmiş motor komple boyalıymış. adamı aradım benzin paranı vereyim dedim adam bul getiremezmisin buraya dedim işlerim yoğun dedi:) ehliyet olmadığı için bir motor parası vermek istemiyorum yakalanınca. sizce nasıldır bu motor başlangıç için iyimi..almaya karar verirsem. adamı arayınca neler sormalıyım veya motorsiklet konusunda bana yardımcı olabilecek antalyadan arkadaşlar varmı :( anlamıyorum bu işten çünkü

2. ahmet atay

ahmet atay Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    dostum anlayan bir arkadaşınla veya herhangi bir arkadaşınla git sana güç versin yanında :) eğer içine sindiyse git bir bak derim bilirim çünkü için içini yer geceleri uyuyamazsın illaki o motoru görmen şartmış gibi olursun... atlayın otobüse ısparta ile antalya arası ne kadar zaten ... sorulcak pek bi soru yok zaten... motorla ilgili sorulcak sorulardan çok adamın sorulara samimi olarak cevap verdiğine inanmaya bak.. borcu harcı olup olmadığını sor muaynesine bak ne zamana kadar gibi... sonra ver elini noter... noterde toplam 69 liraya satış işlemi gerçekleştiriliyor... alırsan hayırlı uğurlu olsun

3. Çağlar KARA

Çağlar KARA Üye

valla oyle hocam sanki başka motor yokmuş gibi buna takılı kaldık bugun tekrar aradım belki bir-iki güne giderim bakmaya arabama atar getiririm. borcu harcı hiçbir sorunu yokmuş hemen satış verebiliriz dedi 70 lira tutuyormuş plaka değişirse 130 dedi sanırım plaka şimdilik kalsın diyorum sorun olurmu acaba? burdaki polisler cins yapancı plaka gördünmü tamam hemen durduruyor

4. Onur Filiz

Onur Filiz Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    :D sen kurallara uyarsan kimse sana bir şey demez arkadaşım..hadi bakalım hayırlısı olsun kafaya taktın alıcaksın anlaşılan :D