ARkadaşlar Yardımcı Olursanız Memnun Olurum

Konu, 'DİĞER MARKALAR' kısmında clarinetist_39 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. clarinetist_39

clarinetist_39 Yeni Üye

öncelikle merhabalar arkadaslar motor hastalığım yeni başladı we bi aradaşımda 150 cc lik yuan cross motor war we 1000 tl ye satın alıcam bu motorla ilgili olumlu yada olumsuz görüşlerinizi alabilirmiyim...önemli

2. DEMİRAT

DEMİRAT Üyeliği İptal Edildi

Arkadaşım sende önce bize yardımcı olsanda forum kurallarını okuyup,soru sormadan önce kendini tanıtan konu acılması gerekdiğini,bu forumda nik deyil ad soyadı gecerli oldugunu bunlarında forum kuralı oldugunu bilmen gerekiyo, en kısa zamanda düzenlemeni yapar aramıza katılırsın,gerekli linkler aşagıda, düzenlemeleri bu linkden yapabilirsin,aksi takdirde üyeligin yönetici arkadaşlar tarafından banlanır,benden demesi

http://www.motosikletforum.com/forumdisplay.php?f=21

http://www.motosikletforum.com/showthread.php?goto=newpost&t=1436

sana defalarca uyarı yapılmış hala uyarıları dikkate almamışsın,yapacagın çok basit bu soru sordugun konu gibi konu acıp ama selam arkadaşlar diye başlayan daha sonrasında yaşını,işini motosiklet deneyimini hangi ilde yaşadıgını kısaca kendini tanıtacak bir konu açman gerekiyo

yukarıda linkleri verdim, oradan erol başkanıma nikinin ad soyadı olarak degiştirilmesini talep edebilirsin

halada bu düzenlemeyi yapmazsan bukadar acıklamadan sonra yönetiçi arkadaşlar banlayacak heberin olsun

Onur Filiz bunu beğendi.
  3. Onur Filiz

Onur Filiz Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    konu kiltleniştir. kendini tanıtan bir konu ve nick değişikliği için istek yollanıp gerekenler yapılınca konu açılacaktır..

4. Özgür

Özgür Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Ömer abi bu yazdığım sadece sana değil. Herkes için yazıyorum. Lütfen forum kuralları konusunda uygulama, uyarı ve cezaları yönetim kadrosuna bırakalım. Bunu söylememin nedeni ise, uyardığınız kişi size karşı sert bir tepki verir ve bir kargaşa olmasını istemeyiz.

Bu nedenle lütfen forum kurallarına uygun olmayan mesajlara tüm forum üyelerimizden hiçbir cevap yazmamalarını rica ediyorum.

MF Yönetimi.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.