arora 150 t-2 karbüratör nasıl takılır

Konu, 'Servis ve Teknik Destek Genel Konular' kısmında Oguzhan Tekce tarafından paylaşıldı.

1. Oguzhan Tekce

Oguzhan Tekce Üye

Motosiklet:
    Asya
    merhaba arkadaşlar arora 150 t-2 karbüratörü nasıl takılır nasıl sökülür neler dikkat etmem lazım eğer varsa resimli açıklama iii olur şimdiden teşekkür ederim herkese

2. DEMİRAT

DEMİRAT Üyeliği İptal Edildi

oguzsan karbüratör söküp takmak bilen için kolay ama hiç görmeden resimle bu iş olmaz,servise söktür taktır,aslında karbüratörü sık sık söküp takmakta zarar verir,oynamasan senin menfaatine derim

Oguzhan Tekce bunu beğendi.
  3. Oguzhan Tekce

Oguzhan Tekce Üye

Motosiklet:
    Asya
    aibicim ben 16 yaşındayım 6 sene araba tamircisinin yanında çalıştım ama diyorum hani resimli veya birisi anlatırsa daha ii sökerim araba motoru daha kolay yaaa :D

4. DEMİRAT

DEMİRAT Üyeliği İptal Edildi

oguzhan araba tamircisinde calışmışisen zaten resme gerek yok sökebilmen gerek:D:D:D:Dgerci 10 yasında cırak 12 yasında kalfa16 yasında usta oldun sanırım:D:D:Dsaka bitarafada sen elleme karbiratörü bozarsın,servis en doğru adres

5. hay.alper.est

hay.alper.est Aktif Üye

Motosiklet:
    Keeway
    Sökmek için resme gerek yok seleyi komple çıkar karbüratörün bağlı olduğu iki tane boru biri hava filitresinden gelir diğeri motora gider biri dar biri geniş önce geniş olanı çıkar sonra dar olanı çıkar takarkende aynı işlemi uygula ne yapmak istiyorsan yap.Ayaralınla fazla oynama toplaman zor olabilir.

6. Oguzhan Tekce

Oguzhan Tekce Üye

Motosiklet:
    Asya
    abi saol bnede biraz inceledikten sonra onları gördüm ve söktüm bi güzel temizle dim ilgi için tekrar teşşekür ederim