art motoakademi istanbul paket eğitimi

Konu, 'Motosiklet Şürüş Eğitimi ve Dersleri' kısmında Ali Emre Sakarya tarafından paylaşıldı.

1. Ali Emre Sakarya

Ali Emre Sakarya Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
    şenol hocam, her zaman söyler, eğitim alın diye. uzun zamandır da almak istiyordum ama şartlar ve coğrafya nedeniyle biraz zordu bunu gerçekleştirmek. sonunda antakya hamok ve uğur ertekin işbirliği sayesinde eğitim alabildim ve şunu farkettim: şenol hocam az bile söylüyormuş. dostlar, eğitim alın, aldırın ve aradaki farkı görün. kendiniz, aileniz, sevdikleriniz için bunu yapın.

tabii bu başlığı açmamın nedeni bunları yazmak değil. bursa festivalinin olduğu tarihlerde istanbul art motoakademi paket eğitimi var. festivale gitmeyen dostlar için iyi bir fırsat.

http://www.artmotoakademi.com/akademi-tr/page-Egitim-Takvimi.php?id=212

ilk günki teori eğitimi ücretsiz ve katılımcı sınırı yok. hiç olmazsa buna mutlaka gidilmeli. diğer eğitimlerin detaylarını buldukça paylaşırım...

Şafak ve Şenol SEL bunu beğendi.
  2. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Ali eğitime katıldığın için seni kutlarım. Ben Art Motoakademi'nin eğitim asistanlığını yapıyorum. İstanbul'daki tüm eğitimlerde görevliyim. İstanbul'daki tüm eğitimleri burdan duyuruyoruz. Katılan tüm arkadaşlar, sabah geldikleri durumları ile akşam eğitimden sonraki durumları arasında dağlar kadar fark olduğunu söylüyorlar. Mutlaka ve mutlaka herkesin bu patek eğitimlere katılması gerek. Eğitim Şart:)

3. Ali Emre Sakarya

Ali Emre Sakarya Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
    erol hocam, eğitimden önce de çok söyleniyordu bu bana, çok fark oluyor diye. eğitime katılmadan insan anlamakta biraz güçlük çekiyor. eğitimden sonra diğer arkadaşlara aynı cümleleri ben kuruyorum! çok fark oluyor, çook. anlatılabilecek bir şey değil ama ne yazık ki bu. keşke zorunlu hale getirilse bir şekilde bu eğitimler. hatta eğitimde uğur hocayla eğitim öncesi ve sonrası üzerine ufak bir geyiğimiz oldu. kapalı alan eğitiminin akşamı uğur hoca "bakın ne kadar değişti tavırlarınız, uygulamanız, siz farketmeden artık doğruları yapıyorsunuz" dediğinde ben "hadi ya, biz hep böyle kullanmıyor muyduk ki? hep böyle kullanıyorduk! :D" şeklinde bir tepki verdim. garip olan, hakikaten akşam olunca daha o gün öğrendiklerimi sanki yıllardır uyguluyormuşum gibi hissediyordum. anlatması çok zor bunu. ayrıca size de emekleriniz ve bizim gibi insanlara kattıklarınızdan dolayı teşekkür ederim. :D

4. Şafak

Şafak Aktif Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Ali öyle güzel anlatmışsın ki kaydımı yaptırdım bende :)
    Hafta sonu bu eğitimde olucam, izlenimlerimi paylaşırım pazartesi..

5. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Eğitimden sonra hayata bakış açınız dahil bir çok şey çok değişiyor.
    Mesela karadeniz gezisi yapan çok arkadaşlaım yolların virajların sıkıntısından şikayet eder.Ama ben ne hikmetse çok zevk ve keyf alıyorum.
    Bunu da eğitimlere borçluyum.
    Eğitimlerden sonra bu gezileri yapan arkadaşlarımın o gezideki sıkıntılarının çözümü bulacaklar ve çok çok keyf alıp benim gibi yeniden o yollara akmak anı yaşamak isteyecekler.
    Mesela Erol Başkanım/Hocamla bir uludağ gezimiz olmuştu.
    Sormak isterim Erol başkanım/Hocama.Neler değişti hayatında sürüşünde o Uludağ gezisinden sonra.
    Mesela Erol Başkanım/Hocam 1200 gs çok yüksek geliyordu bırakın 1200 ü F650 GS bile çok yüksek geliyordu.Ama kendiside gördü ki eğitimlerden sonra 1200 GS neymiş gördü ve şimdi zevkle keyfle yollarda.
    Bu sadece eğitimin getirdiklerinden bir kaç küçük örnek.
    Yanılıyormuyum Sayın Erol Başkanım/Hocam.

6. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Haklisin Şenol hocam

7. Şafak

Şafak Aktif Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Hafta sonu bu eğitimdeydim. İnsanın hakkaten motosiklete bakış açısı değişiyor. Eğitimsiz sürmenin tamamen şans faktörüne bağlı olduğunu anlıyorsunuz. Çok şanslıyım ki daha 1 aylık sürücü iken başladım bu eğitimlere. Uğur Hocanın eğitim metodlarıda gerçekten mükemmel ve tamamen öğrenci odaklı. Herşeyi tam olarak kavratıyor. İnsanların burada hep yazdıkları gibi bende de cuma ile pazartesi arasında inanılmaz farklar oldu. Evet daha farkındaydım bugün, daha emindim kendimden ama aynı zamanda cumadan dahada temkinliydim. Bu iş bir paket eğitimi ile bitecek bir iş te değil. O yüzden ben planlı bir şekilde Art'ta eğitimlerime devam edicem. Yeni başlayan ve eğitimsiz arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum. Erol abide bizimleydi hafta sonu. Güneşin altında bana dar dönüş ve yavaş sürme tekniklerini çalıştırırken epey yoruldu :) Ona da teşekkürler ve saygılar buradan..

Şenol SEL ve Erol bunu beğendi.
  8. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Şafak, Art Motoakademi olarak biz sana teşekkür ederiz. Orda olmak ve sizlere yardımcı olmak bizim görevimiz. Sen bir aylık kullanıcı olarak gerçekten çok iyiydin. Öğrendiklerinin mutlaka pratiğini her fırsatta yap. En iyi öğretmen pratik yapmaktır.