Artçı tutunma aparatı

Konu, 'Racing Motosiklet Kullanıcıları' kısmında Senem Tunç tarafından paylaşıldı.

1. Senem Tunç

Senem Tunç Yeni Üye

Arkadaşlar selam,

Ben racing motor kullanmıyorum aslında ama foruma üye olmayan yakın bir arkadaşımın bir sorusu var sizlere sormak istediği. 1 aydır CBR600RR kullanıyor ve sık sık kız arkadaşını da yolcu olarak alıyor. Kızcağız motor kullanmayı da bilmediğinden, pek rahatsız ve korkuyor. Racing motorlar için yolcu güvenlik sistemi diye bir ürün bulmuş, ne dersiniz, bu üründen kullanan var mı aranızda ?
    http://www.motosikletaksesuarlari.com/VINXXGRIP-Motosiklet-Yolcu-Guvenlik-Sistemi_969.html#0

2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    o kişi ve artçısı bayan önce "Güvenli sürüş teknikleri" eğitimleri alsınlar.O zaman bu aparatın ne için gerekli olduğunu göreceklerdir.

3. Hakan Çıtır

Hakan Çıtır Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kanuni
    Şenol hocam ilk defa gördüm bu ne işe yarar

4. Ekrem Kalafatoglu

Ekrem Kalafatoglu Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    artçı onundekı arkadasına sarılıp tutunmak yerıne deponun üstüne monte edılen demırden tutuyor basit kullanışlı bır araç ama bence pahalı
    birde artçı o demıre guvenıp tutundugunda ani bir harekette o demir monte edıldıgı yer çıksa sonu çok vahım olur gıbı bide nasıl monte edılıyor guç uygulandıgında depoya zarar verırmıs ıyı bır araştırmak lazım
    ama bana pek gerek yokmus gıbı gozuktu

5. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    o aparat benzin deposuna vida ile monte oluyor.eğer motorunuz touring ya da enduro değilse:)
    bu tip aparatlar gerekli olabilir.güvenlik açısından herhangi bir sorun teşkil edeceğini sanmıyorum.