ASYA SHARK 150 KULLANICILARI BİRLEŞELİM

Konu, 'Güncel Haber ve Duyurular' kısmında ramtas tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ramtas

ramtas Yeni Üye

Motosiklet:
    Asya
    motosikletimizi tanımak adına öneri veya uyarılarınız ya da kullanıcı olarak yorumlarımızı paylaşalım. motosikletimizden daha fazla verim almak ve daha uzun süre kullanabilmek için birbirimizle irtibatta olalım.

2. ramtas

ramtas Yeni Üye

Motosiklet:
    Asya
    ayrıca şunu eklemek istiyorum. ben ankaradan yazıyorum. ben motosikleti başlangıç için sıfır aldım ve bir kaç yıl sonra yüksek bir modelle değiştirmeyi düşünüyorum. aslında şehir içinde kullanılabilecek ideal modellerden biri. birbirimize yardımcı olursak çok iyi olur. mesela ön fren disk hemen kitleniyor benden başka bu sorunu yaşayan kullanıcılarda var mı? bir başka sorunum aynalar. aldığım ilk günden beri ne kadar ayar yapsamda bir türlü düzen tutmadı. onun dışında kaporta. kaporta aksamları düzenli değil. arada ya boşluk var ya da üst üste eğri duruyor. bir de ses geliyor titrerken kalkışlarda ya da bozuk yollarda. servise sordum bu modellerin hepsinde olur dedi. şimdilik aklıma gelenler bunlar. başka sorun yaşayanlar varsa paylaşıp birbirimize yardımcı olalım. şimdiden teşekkür ederim.

3. emiryil

emiryil Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    dost acı söyler sen en büyük hatayı çin malı almakla yapmışsın. daha dur o seni çok yolda bırakacak korkudan birkaç km ötedeki yere gidemeyeceksin bir süre sonra çok önemli bir işin çıkınca hadi gideyim diye bineceksin bide bakacaksın kayış kopmuş gaz teli kopmuş piston pimi düşmüş daha neler neler. başlangıç motoru diye bişey yoktur bisiklet kullanmayı ve araba kullanmayı yada viteslerden az çok anlayan herkes 125 cc lik vitesli bir modelle motor kullanmayı öğrenebilir.

4. Ekrem Kalafatoglu

Ekrem Kalafatoglu Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    ramtas bey lutfen imzamda yazan forum kurallarını uygulayınız
    Öncelıkle biz forumumuzda kullanıcı adı olaral gerçek isimlerımızı kullanıyoruz ılgılı yere lutfen ısım degısıklıgı ıcın başvurup sonradanda kendınızı tanıtan bır konu açınız forum kurallarını yerıne getırene kadar konu kilitlenmiştir
    Keyifli forumlar

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.