Atv

Konu, 'Cross - Off-Road Kullanıcıları Bölümü' kısmında Onur ALP tarafından paylaşıldı.

1. Onur ALP

Onur ALP Yeni Üye

Arkadaşlar merhaba;
    Öncelikle aranıza yeni girdim.26 yaşındayım İç mimarım Ankara'dan katılıyorum:)
    Epey bir zamandır kendime ve tabbikide aileme birlikte kullanabilmek için bir atv düşünüyordum.İnşallah bu hayalim yakın bir zmanda gerçekleşecek fakat konu hakkında çok fazla bilgim birikimim yok.Şöyle ki bu makineyi trafiğe çıkartmayacağız ve çok da fazla zorlamayacağız.Bahçe içinde bir evimiz var orada keyif maksatlı kullanacağız."Kuba" marka 110 luk otomatik şanzumanlı off road atv nin fiyatı 2000 TL.Kore çin japon parçaları varmış ve türkiyede montajı yapılıyormuş.Fakat bu meblağda başka bilindik markaların ikinci elleri mevcut.Aranızda bu markayı kullanan varmıdır.Şikayeti memnuniyeti olan arkadaşlar cvp veririlerse çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler

2. mehmet MORCU

mehmet MORCU Kıdemli Üye

Motosiklet:
    BMW
    mf ..ailesine hoş geldiniz ..bu konuda bir fikrim yok ama illa bilen arkadaşlar vardır yardımcı olacaklar dır..keyifli forumlar..

3. Ziya Çerezci

Ziya Çerezci Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Hoşgeldiniz.Lütfen profil bilgilerinizi tamamlayınız.

4. Gökhan TUNALI

Gökhan TUNALI Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
    Hoşgeldiniz. Atv hakkında pek bilgim yok,çok masraf açtıklarını duydum, sadece Yamaha 250'likler alınabilir 12,000Tl civarı.

5. Eren Göksel

Eren Göksel Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kawasaki
    Hoşgeldiniz.Keyifli forumlar.

6. Onur ALP

Onur ALP Yeni Üye

Arkadaşlar çok teşekkürler hepinize ama bana bilgi verecek kimse yokmudur;?;

7. Onur ALP

Onur ALP Yeni Üye

Derkenn ben aldım Bile bugün 110 cc Kuba !

8. Özgür

Özgür Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Resimleri bekliyoruz. Bakalım şu kubalıya.:)

9. Eren Göksel

Eren Göksel Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kawasaki
    Hayırlı olsun.Eğlenceli sürüşler.

10. osmanuçar

osmanuçar Yeni Üye

Onur ALP ATV niz hayırlı olsun. ben de düşünüyorum böyle bir araç. hobi olarak binilecek fazla zorlanmayacak. öyle dağ bayır sürme amaçlı değil. köyde toprak yollarda fazla engebeli olmayan bağ bahçe yollarında gezmek için. biraz anlatırmısınız kuba 110 atv'yi. gözünüze çarpan artıları eksileri neler.acaba 50şer kiloluk 2 kişi binebilirmi bu araca düz yolda.taşırmı? teşekkürler.

11. Özgür

Özgür Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Lütfen foruma mesaj yazmadan önce kendinizi tanıtınız. İmzamdaki linklerden gerekli işlemleri yapabilirsiniz.

12. Onur ALP

Onur ALP Yeni Üye

Arkadaşlar hepinize selamlar.Atv mükemmel bir icat!O kadar keyifli,güvenli ve performansı hiç ama hiççç yabana atılacak gibi değil.Bir kaç fotoğrafı var ama bluetooth bu bilgisayarımda olmadığından atamıyorum şimdilik temsili fotolarını ekliyorum.Rodajı daha tam olarak tamamlanmadı ama herşeyden önce motoru aldığım servisten çok memnun kaldım.Ufacık bir sorunumda sıkıntımda 50 55 km uzaklığa sürekli hiç ikiletmeden gerektiğinde parça gerektiğinde eleman gönderdiler.gözünüz kapalı alın derim düşünen varsa.Gözüme çarpan eksiler işçilik diyebiliim sadece.O da nedir kaynak yerlerinde biraz özensiz davranmış ve kaynak yapılan eşiklerin birleşim yerlerini tekrar zımparalamamışlar yani azıcık ince işten kaytarmış firma.Fakat motoruna performansına diyecek bir şey bulamıyorum.Size tavsiyem bu mototur alacaksanız eğer 4 amperlik aküyü 12 likle değiştirmeniz.Üzerinde takılı gelen akü biraz yetersiz kalıyor.Şu anda bende 12 lik mevcut ve maşallahı var.Ankarada zaten öle çok dağ bayır yok fakat biz gölbaşındaki evimizde kullanıyoruz bahçe içinde çimlik alanıda var sürülmüş boş tarlasıda asfalt kısmıda var şu anda asfalt ve çimde tam bir canavar.Sürülmüş tarlada yumuşak toprakta tabbikide biraz zorlanıyor ama usta, rodajı tamamlandığında sürülümüş tarlada zorlanırsa bana gel dedi!Sonuçta uzun lafın kısası ben aldım çok memnunum sorusu olanı cevaplamaktan büyük keyif duyarım.

13. Onur ALP

Onur ALP Yeni Üye

osmanuçar tarafından gönderildi
    Onur ALP ATV niz hayırlı olsun. ben de düşünüyorum böyle bir araç. hobi olarak binilecek fazla zorlanmayacak. öyle dağ bayır sürme amaçlı değil. köyde toprak yollarda fazla engebeli olmayan bağ bahçe yollarında gezmek için. biraz anlatırmısınız kuba 110 atv'yi. gözünüze çarpan artıları eksileri neler.acaba 50şer kiloluk 2 kişi binebilirmi bu araca düz yolda.taşırmı? teşekkürler.

Babam 90 ben 70 kg ım ve banamısın demiyor:)Aslında selesi tek kişilk dingil mesafesi kısa fakat arkasında bu temsili fotoda gözükmeyen bir demir oturak daha var ikinci kişi oaya rahatlıkla sığıyor:)