Autocad,Solid Works,Pro Engıneer 3D-Cad-Cam-Cae

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Omer tarafından paylaşıldı.

1. Omer

Omer Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Merhaba arkadaşlar.Ben Sakarya/Hendek 2007 M.Y.O Makina mezunuyum.

Bizim Hendek'den mezun arkadaşlar bilirler.Biz bir Makina Teknikeri odaklı olarak eğitilmedik.Daha çok Bigisayar Destekli Tasarım proğramları üzerine eğitim aldık.

Bende bu doğrultuda mezun olur olmaz toplam 15-16 ay kadar ufak bir firmada çalıştım.Burada özellikle Solid Works'de baya bir ilerleme kaydettim.
    Benim bu başlığı açmamdaki sebep ise forum olarak çok büyük bir aileyiz.Muhakkak meslekdaşlarım olduğuna eminim.Hatta bir başka forumdan bir bayan arkadaşı bu forumdada gözüm ısırır gibi oldu.Ben ve meslekdaşlarım bu bölüm altında bir birimize yardımcı olabiliriz. Takıldığımız yerlerde herkez kendini yetiştirdiği proğram konusunda diğerlerine yardımcı olur.Tavsiyelerde bulunur vs...

Hemen aklınızdan şöyle geçiçeğine eminim "zaten bu iş için çok güzel siteler var" ! Evet doğru zaten onlardan en iyisinede üyeyim..! Onunda link'i " http://www.forum1923.com " dur. yukarıda bahsettiğim bayan arkadaşıda bu siteden hatırlar gibiyim...

Benim hangi programa ne ölçüde hakim olduğumu anlamanız için ise şu kişisel link'i veriyorum... ..............(isteyen özelden linki istesin lütfen) Buradan inceleyebilirsiniz...

Kısaca söylemek gerekirse bu başlıkda bahsi geçen proğramlar ile bi sıkıntısı olan olursa elimden geldiğince yardım ederim.Ama verdiğim siteyide incelemenizi mutlaka tavsiye ederim.!

Amacım forumdaki arkadaşlarla ortak yönlerimizi bularak geliştirmek ve daha fazla paylaşım yapmaktır...Herkese iyi forumlar dilerim...

Not: Picasawep de olan fotolardan sadece seralar ve bank üretilmiştir.Seraların çizimi tamamen bana ayit olup bank örnek modeldir.Diğer resimler ise ya modelenmiş yada hayal ürünüdür..!

Turgay ve mehmetpolat bunu beğendi.
  2. SERVET

SERVET Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    guzel bır calısma paylasım ıcın tşk ler

3. ANIL

ANIL Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Henüz Yok
    hmm bişi lazım olursa hiç çekinmem sorarım :D Eline koluna sağlık allah yolunu açık etsin inşallah en yakın zamanda iş bulursun ..

4. Omer

Omer Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Sağol Servet abi :)

Sağol Anıl inşl. bulurum. Sende sor tabii hiç çekinme :)

5. ANIL

ANIL Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Henüz Yok
    eyvallah saol :D