B-L Roadstar 250

Konu, 'Chopper - Cruiser Kullanıcıları' kısmında burakgoral tarafından paylaşıldı.

1. burakgoral

burakgoral Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Bu motosikleti kullanan, uzun yol yapan, eksi ve artılarını ayrıca tecrübelerini paylaşabilecek arkadaşlar arıyorum. Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. Saygılarımla.

2. Alican

Alican Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kawasaki
    Fena bir motosiklet değil.Uzun yola hiç gitmedim fakat gerek oturuş pozisyonu gerek direksiyon pozisyonu ile rahat motosiklet.Motor olarak V motorlu olması harika bir ses düzeni şık bir görünüş sergiliyor.MAX HIZ OLARAK 120 KM/H İLE cezbedici bir güzelliğe sahip.Bu cmx serisi şu an ne bisanda ne moneroda nede borelli ledowda üretilmiyor.Yani showroomlarda kalanlar hariç 0 km yok.(Çaktırmayın bizde 2 tane zulada var:D)Pekii kadı kızında bile hata bulunur derler ya bu motosikletde ne hata var ? Motosiklet japon malı gibi kaliteli olmadığı için arka silindirde genleşme problemi olabiliyor.Yani uzun süreli kullanımlarda ön silindir arka silindirin havasını kısmen önlediği için arka silindir aşırı sıcakdan dolayı ya sübapları gevşetiyor dahada ileri gidilirse sekman yakabiliyor.Uzun lafın kısası normal davranıldığında güzel bir motosiklet.0 km elimde 2 tane var 3400 lira gibi 2. el fiyatına vermek istiyorum.İlgilenen olursa özelden mesaj atıp forumu birbirine katmasın :D

3. ferhat_sevinc

ferhat_sevinc Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Roadstar 250 kullandım bir dönem çinli denemiyecek kadar kaliteli,güçlü,sağlam iki kere buji patlatması dışında bir sıkıntı çekmedim.130 km'h rahat bir şekilde görüyor yakıt tüketimi alt seviyelerde tek karbüratör avantaj,neredeyse 125'cc kadar az yakıyor.diğer çinliler gibi ampül patlatan,zırt pırt yolda bırakan bir motor değil.Yedek parça için aynı şeyi söyleyemiyecem biraz sıkıntılı.Tek eksisi o bence.Tercih senindir ben tavsiye ederim.

4. burakgoral

burakgoral Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Bilgiler için teşekkürler arkadaşlar. Bende de yarı yolda kalmayacakmışım gibi bir his var zaten :)