Babama nasıl motor aldırabilirim

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Tolga tolga tarafından paylaşıldı.

1. Tolga tolga

Tolga tolga Yeni Üye

Merhaba vitessiz motor kullanmayı biliyorum daha önceden kullanmıştım.Vitesliyide kullanabilceğime inanıyorum boy kilo var :D 15 yaşındayım , internetten en az 20-25 kez vitesli motor kullanmayı izledim tabii aldığımda boş bir yola gidip orada çalışacağım internetten izledim aa tamam vitesli motor kullanıyorum demiyorum yani :D

şimdi asıl soru ben bu motorsikleti babama nasıl aldırabilirim ne diyerek aldırabilrim :D

-para sıkıntımız yok allaha şükür o yandan sorun yok

-Babam motor kullanabiliceğimide biliyor çocuk görünümlü sayılmam 15 yaşımda olduğuma bakmayın iriyimdir baya :D

ama neden almıyor bu adam anlamıyorum.

2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Sence seni çok seviyor kaybetmek istemiyor olması olabilir mi.
    Ve bu aracı aldığında senin yaşın yetmediği için kanunen çıkartılması şart olan ruhsatı kendi üstüne olacağından ve olası bir kazada kendisi kanunla başı derde gireceğinden veya hapse gireceğinden dolayı olabilir mi.

Ve motosiklet kullanmak yani vitesli motosiklet kullanmak sence netten video izlemekle olabilecek bir eylemmidir.
    Olabilir nedden olmasın ben akıllıyım dediğini duyar gibiyim.
    Senle aynı düşüncede olupta şu anda selvi altında 2 metre toprağın altında yatanlarda senin gibi diyenlerdendi biliyormusun.
    Sana çok sebep yazarım ama sen kızarsın şimdi bana.Olsun kız bana çok kız.Hatta küs.Ama beni dinle.En azından vakti zamanı gelince bilinçli olarak eğitimli olarak Motosiklete binmeyi dene.Varsın benimle küs kal.Nihayetinde hayatta kalırsın.

Emre Özçelik ve Gökhan Yasdal bunu beğendi.
  3. Hakan.Ulukavak

Hakan.Ulukavak Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Motor alsan bile ehliyet alamazsn. 2 yıl sabret 17 yaşında A2 veriyolar. Herhangi bi kazada karşı taraf da hatalı olsa ehliyetsiz bindiğin için sen hatalı olursun. Sigorta yaptıramazsın, ceza vs. yani sakat iş.

4. Tolga tolga

Tolga tolga Yeni Üye

boş biryerde sürüşler yapıcam internetten olduğu gibi değil ki trafiğe çıkmam hız yapmam hem ufak bir kasabadaki okula kaydımı aldırıcam orda çok kullanan var daha önce gitmiştm hiçbiri yakalanmıyor altlarında 11 milyarlık motorlar benm yaşımda hepsi bazısı 1-2 yaş büyük o kadar

5. Hakan.Ulukavak

Hakan.Ulukavak Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Şenol bey kızmış biraz ama hakkı var yani Tolga :D Yazdığın cevap olayı yeterince ciddiye almadığını net bi şekilde ortaya koyuyor. Ama bu iş ciddi, çünki kazalar hiç de oyuncak değil. Motosiklet sürmek tehlikelidir.