Babamdamı hak bendemi?

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Tolga tolga tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Tolga tolga

Tolga tolga Yeni Üye

Merhaba herkeze öncelikle konuya lütfen daha önce motor kullanmayanlar yazmasın :D çünkü onlar beni anlayamaz. :D ya beyler ben 1.73 boylarında 55 kiloda 15 yaşında lise 1 e giden birisiyim.Daha önceden 2-3 ay boyunca vitessiz ( artık ne deniyorsa bilemiyeceğim kusura bakmayın ) motor kullanmıştım dönüşler sürüş felan iyi yani :D sorun yok tabi 2 yıl önce felan kullanmıştım neyse, bizim okulda motor çok meşhurdur tabii benimde küçüklüğümden beri merakım oldugu için motora ne zaman yaklaşayım hevesim yeniden geliyor. babama söylüyorum daha sonra alacağını söylüyor ve de vitesli almıyor , vitessiz motor alırım diyor.fakat ben kullanabilceğime inanıyorum vitesliyide sizce ne yapmalıyım biliyorum yaşım erken ama bizim okulda yaşıtlarımın altında 10 milyarlık felan koca koca motorlar var
    insan ister istemez hevesleniyor

paylaşayım dedim belki biri yol gösterir:D

2. o.somuncu

o.somuncu Organizatör

Motosiklet:
    Yamaha
    Sevgili kardeşim,forum kurallarına göre önce bir tanışma topiği açmalısın..
    Yani soru sorduğun topluma önce bir selam verip,kendini tanıtman gerekmez mi?..
    Hem kuralları iyice bir oku,gereklerini yerine getir ,sorularına da cevaplar gelecektir..

Hem senin motor kullanman için 17 yaşına gelip ehliyet alman gerekmez mi?..Bu çocuk oyuncağı değildir..Ehliyet almakla da iş bitmez,zorunlu kıyafetlerini alıp eğitimini de alman gerekir ki motosiklet sürebilesin...Ehliyetsiz scooter (vitessiz motor) de süremezsin..

Barış ve Şenol SEL bunu beğendi.
  3. Özgür

Özgür Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Tolga sana yardımcı olmak isteriz, ama önce Osman abimizin dediği gibi kendini tanıtan bir konu açmalısın.

Sonra senin motosiklet hevesini ayrıntılı bir şekilde konuşalım.

Barış ve Şenol SEL bunu beğendi.
  4. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Sevgili Kardeşim.
    Benden önceki ağabeylerinin dedikleri dinle gereğini yap.
    Ama sana sormak istediğim önemli bir konu var.
    Gururla konuştuğumuz yazıştığımız TÜRKÇE dilinden utanıyormusun bir sıkıntı mı var yoksa sende yeni nesil gençler gibi kısaltmalarla mı yazışıyorsunuz.
    Biz bu forumda TÜRKÇE yazım kurallarına azami dikkat edip elimizden geldiğince DÜNYA'da eşi benzeri olmayan dilimizi kullanmaya çaba sarfediyoruz.
    Senin mesajını düzenlemek zorunda kaldım.Lütfen doğru şekilde yazmaya dikkat et.Her seferinde yazım şeklini düzenlemek zorunda kalmayalım.
    TÜRKÇE YAZIŞALIM TÜRKÇE KONUŞALIM türkche değil

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.