Bak Şu Allah'ın İşine

Konu, 'Güncel Haber ve Duyurular' kısmında goksel ozdogru tarafından paylaşıldı.

1. goksel ozdogru

goksel ozdogru Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    son birkaç gündür kamuoyumuzu meşkul eden konulardan biri: Futbol da şike.??

bazı zengin vatandaşların gözaltına alınması, vatandaşlarımızın onuruna çok dokununca hemen hasta oluverdiler. hastanede kaldılar ve durumları düzelmediği için biraz salıverildiler ifade vermediler.......

uzun zamandır bilmediğimiz!!! neler de öğreniyoruz. şike: ..... şimdiye kadar hiç rastlamadığımız mevzular.

güzel yurdum ne günlere kaldı. Yok Yok biz avrupayı solladık, hemde çoktan.
    parası olana ne hukuk işliyor nede kanun. son zamanlarda çokca rastladığımız pek beter hareketler bunlar. umarız tez zamanda çözülürde kazanan türkiye olur. ?

yahu farkındamısınız ne çok böyle dileklerde bulunuyoruz son zamanlarda ... Allah Allah.

yoksa , yoksa, : DEJAVU....?

neyse tüm taraftar arkadaşlara başsağlığı diliyorum. çorabın devamı sökerlerse daha çok can yanar gibi...

2. Özüm Bekdeşer

Özüm Bekdeşer Aktif Üye

Motosiklet:
    Kanuni
    Futbolla hiiiç alakası olmayan biri olarak ben bile çok üzülüyorum bu durumlara..
    Keşke ülkemizdeki insanlar için ONUR paradan önce gelebilse..
    Ama her kulvarda, her alanda mutlaka para ile kendini, onurunu satabilecek insanlar çıkıyor ne yazıkki..

goksel ozdogru ve o.somuncu bunu beğendi.
  3. Onur Filiz

Onur Filiz Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    ben her zaman paradan önce gelirim arkadaşlarım için ;p :p :D :D burası türkiye arkadaşlar ben artık yaşadığım ülkeyi ve yaşananları yadırgayamıyorum bile

4. Ekrem Kalafatoglu

Ekrem Kalafatoglu Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Şu ankı durumdan ben gayet memnunum
    Şike yapıldıysa tabıkı cezasını alacak

5. goksel ozdogru

Motosiklet:
    Honda
    inşallah tüm benzeri olaylara karışanlar, vatana millete bela olanlar yada zemin hazırlayanlar, utanmadan onu bunu ben tezgahladım diyenler, hukuku kendi lehine kullananlar, bilerek devleti kötü duruma düşürenlar cezasını tez zamanda bulurlar. bende en kısa zamanda bu pislikleri üzerimizden atıp Atatürk ün gösterdiği yolda daha ileriye gideceğimiz günleri hasretle bekleyeceğim.

6. Hakan Çıtır

Hakan Çıtır Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kanuni
    Hangi takım olduğu farketmez bence yapanlar cezasını çekmeli yazık o kadar alın teri o kadar taraftar stadlar tribünler, meyhaneler, kahveler, evler vs ne kadar büyük paralar dönüyor bu futbol camiasında ama yazıktır emeği çalmak kim olursa olsun cezasını çekmeli :(

7. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    ne fenerbahçeymiş be kardeşim!!! her gün şehit cenazeleri gelirken tek bi cümle yazmadınız, ergenekondan komutanları, askerleri içeri deptiler umursamadınız, memlekette Atatürkçüyüm demek neredeyse suç oldu "yoğurt mu" dediniz, ulusalcı tüm gazeteciler ceza evi postası oldu görmezden geldiniz,doğruyu yazan yazarlar, gazeticiler vatan haini ilan edildi sesiniz çıkmadı...!!!bu takımlar ekmeğinizi mi veriyo lan????

not:facebook duvarıma yazmıştım.

8. goksel ozdogru

Motosiklet:
    Honda
    valla Barış hocam bu konuda kendimi taraf olarak gördüğümden herhangi bir konu açmıyorum, yoksa konuşacak çok şeyim var ama...