Balkan turu

Konu, 'Uluslararası Gezi ve Tur Organizasyonları' kısmında Bozkurthakan tarafından paylaşıldı.

1. Bozkurthakan

Bozkurthakan Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Harley Davidson
    Evet Kardeşlerim 250 cc ve yukarı enduro-touring tarzı makineleri olanları 12.10.08-02.11.08 arası yapılacak Balkan Turuna davet ediyorum.Gezi benimde içinde olduğum 12 motosiklet anabayi/anaservis tarafından finanse edilecek.Şu ana kadar 21 arkadaş topladık.Motorunuz ister Vara olsun ister Mz farketmez.250 cc,bakımlı,güçlü,uzun yola dayanıklı olsun yeter.

Balkan turu kapsamında sırasıyla Bulgaristan-Yunanistan-Arnavutluk-Bosna-Hersek-Sırbistan-Romanya-defacto ülke transtria ve yeniden Romanya üzeinden Türkiye'ye dönülecek.
    KATILIM ÜCRETİ YOKTUR.
    SINIR YOKTUR.
    MOTORU SEVİN VE ANLAYIN BU YETER.
    Her tür finansman sağlanmıştır.

Kask-koruma-elbise vs...temin edilir.Ama çoğu arkadaşımız kendi kullanıyor alıştığı için.

Part-vize uygulaması olacağı için vizeye gerek yok.

HAYDİ MOTOR SEVDALILAR BALKANLARA.

Her Türlü sorunuza anında cevap veririm.3 kere bu turu yaptım.1 kere Harleyimle 7 arkadaş 2 kere de Varamla.

Son Katılım Tarihi:01.10.08

Ozgur Baglama bunu beğendi.
  2. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Bozkurthakan arkadaşım paylaşım için teşekürler, bu organizasyonda emeği geçen herkezi yürekten tebrik ederim.

Valla ne yalan söyleyim ağzımın suyu aktı o kadar ülke gez hemde finarsörler aracılığı ile,

ama beni aşar bu gezi gerçekten usta motosiklet kullanıcıların katılması gereken bir organizasyon.

3. erenkocer

erenkocer Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kymco
    bozkurthakan kardeşim süper bir organizasyon emeği gecen arkadaşları kutlarım vallahi benim de ağzımın suyu aktı o kadar ülkeyi gezmek gerçekten çok zevkli olsa gerek katılımcı arkadaşların hepsini kutlarım bizim yerimizede gezin

4. Bozkurthakan

Bozkurthakan Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Harley Davidson
    Sağolun,kardeşlerim.Erol ağabey,Eren arkadaşım sizde gelin,gezelim.Erol Ağabey bak benim eniştem Yeminli Mali Müşavir (ailede prof.anlamda motorcu olmayan tek kişidir:)) o bile işi güçü bıraktı geliyor hemde Bursadan.
    Sizler bu forumun daimisiniz anlarsınız motordan.Ayrıca kaç kişiyiz?:)Hadi BALKANLARA.

erenkocer ve Erol bunu beğendi.
  5. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Çok isterdim ama o tarihlerde ben yurt dşınıda olucam eniştenize de selamlar.

6. erenkocer

erenkocer Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kymco
    sevgili kardeşim bende çok isterim amaönümüzdeki ay işlerim bayağı yoğun olacak üzgünüm:( ama sizlere allah kazasız belasız gidip gelmek nasip etsin dönüşte fotoları bekliyoruz en azından gidemesekte fotoları görünce gitmiş ğibi oluruz:)

7. Hakan Karael

Hakan Karael Site Müdavimi

Motosiklet:
    Aprilia
    vallıa süper bir program capomla o yollarda olmayı çok arzu ederdim detaylarla ilgili bilgiyi nasıl alabilirim? içeriğini çok merak ettim!!!

8. Bozkurthakan

Bozkurthakan Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Harley Davidson
    HAKAN kardeşim istersen e-mailden ve özelden bana makinenin ne olduğunu vs... belirtirsen sana uygun olarak bilgileri veririm.

9. Mesut Korkmaz

Mesut Korkmaz Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Resmen ağzımın suyu aktı diyebilirim. Keşke bu geziyi yaz aylarında organize edebilseydiniz. Sanırım katılım da çoğalabilirdi. Ben öğretmenim de :( malum okullar da eylülde açıldı :( sizlere iyi yolculuklar, iyi eğlenceler.

10. ulas

ulas Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Yamaha
    Merhaba merak ettiğim bu organizasyon baska nerelerde duyruluyor. Sponsorlar kim. İzinleri kim ve nasıl alıyor. Vizesiz çıkış nasıl yapılıyor. Otel ücretleri nasıl olmuyor. Yani bu memlekette parasız pulsuz bir şey yapmak çok zor da o yüzden soruyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim

Saygılar

11. Necmi OKAY

Necmi OKAY Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    saol bole bi organizasyonda olmak isterdim:)

12. Birol Karagöz

Birol Karagöz Üye

Bu organizasyonun sonu nasıl oldu merak ettim.
    Organizasyonun raporu sitede varsa bilenlerin linkini vermelerini rica ediyorum.