Bana Uygun Bir Motor Sizce ?

Konu, 'Ne Almalıyım Nereden Almalıyım' kısmında Hüseyin Emre Cömert tarafından paylaşıldı.

1. Hüseyin Emre Cömert

Hüseyin Emre Cömert Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Değerli forum üyeleri sizlerin tecrübelerine dayanarak bana uygun touring veya chopper bir motorsiklet önerebilir misiniz ?

Boyum 178

Kilom 80

Bütçem 20000 - 25000 tl.

Arkadaşlar ben çok uzun yollar için motorsiklet istiyorum mesela 10000 km'lik bir Avrupa turu için. Bu tura hemen çıkmayacağım elbet öncelikle motorsiklet ile uyum sağlayıp böylesine turlara çıkmak istiyorum.

2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Tecrübeleriniz ve eğitimleriniz hakkında bilgimiz yok.

3. Hüseyin Emre Cömert

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Tecrübem 250 cc mondial chopper motorum vardı bununla biraz Tecrübe edindim ancak istediğim şartlara uyan bir motor ile Tecrübe edinmek istiyorum benim istediğime cevap verecek motor ne olabilir sizce sizden bunun için Tecrübe aktarımı istiyorum.

4. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Sevgili kardeşim.Tecrübe kısa zamanda kazanılan bir şey değildir.Ve bilmediğiniz bir sistemi ve eylemi kendi kendinize öğrenmeniz güneşin batıdan doğması kadar imkansızdır.Bu yüzden önce "Güvenli sürüş Teknikleri" eğitimleri ve akabinde full korumalı kııyafet ekipmanlarınızı tamamlayın.Sonra bana göre enduro tarzı ( Honda Transalp, Kawasaki KLE 500, BMW F650 GS gibi bir motosikletle yola revan olun.Profilinizde Diyarbakır lı olduğunuz görülüyor.Atlayın uçağa bir hafta sonunuzu eğitime ayırın. www.lamatech.com adresine girin.Rahmi Barutçu Hocamızın telefonuna ulaşın.Eğitim için randevu alın.Selamlarımı iletin.Sonra 10 bin km lik tura çıkın.Eğitim almadan olmayan tecrübenize dayanarak yola çıkarsanız en basitinden sakat olarak hayatınıza devam edersiniz.O da şanslıysanız.

Hüseyin Emre Cömert bunu beğendi.
  5. Hüseyin Emre Cömert

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Hocam çok teşekkür ederim. Emek Verdiğiniz ve tavsiyeleriniz için.