başımıza gelenler :D

Konu, 'Motosiklet ve Trafik' kısmında hasanmercan tarafından paylaşıldı.

1. hasanmercan

hasanmercan Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    kurban bayramı için arkamda artçı yüklü bir vaziyette yani motorla birlikte 550 560 kilo düştük yollara herşey yolunda gidiyordu taki dönüş yolunda başımıza gelenlere kadar konyadan çıktık 100 km gittik arkamdaki arkadaş yavaşla dedi hızımız 160 civarı :) bir de baktım radar 128 ile yakalandık ilerde çevirdi polis dedi radara girdin dedim yazma etme sollamaya çıktım motor hem bu 90 ile uzun yol çekilmiyor o da şahin miş doğru diyorsun hız limiti motorda yüksek olmalı dedi genede kesecem dedi tmm dedim sonra bi kaç bişe oldu onları anlatmayım cezadan yırttım derken çıktık yola 100 km sonra bir de baktım ruhsat yok hayda geri dön döndüm o da beni aramış 5 kez cepten ruhsatı aldım ordaki amirle hoş beş edecez diye uzun farlar açık sinyallerde akü bitmesin mi hadi bu sefer ilerdeki ekip otosunu çağırdık ondan kabloları aldık söktük taktık hallettik ayrıldım yanlarından bu arada ağırlık olmasın diye artçıyı da 100 km ilerde bıraktım neyse az ilerledim bi araç sellektör yaptı durdu önümde dedi abi çantan düştü dedim nasıl düşer ana bi baktım sağ yan çanta yok meğerse akü için seleyi çıkarmıştık arkadaşı bekletmeyim diye tam kontrol etmemiştim selenin anahtarını tam kapamamışım yan çanta yolda düşmüş geri döndüm çantayı aldım taktım arkdaşın yanına vardım baktım ordakilerle münakaşa ediyor bide orda sorunlar neyse boluya kadar geldik trafik bi dünya yorgunluk hat safada kendimizi otel odasına zor attık istanbula girdim derin bir oh çektim heryerim ağrıyor yorgunluktan :D

2. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Geçmiş olsun, tam macera olmuş :)

3. o.somuncu

o.somuncu Organizatör

Motosiklet:
    Yamaha
    Geçmiş olsun ..Radar cezasından yırttın mı gerçekten?...Demek ki yazmayabiliyor!..:)
    Bana Demirköy yolunda Jndrm.Trafik 109 km.ile 319 TL yazdı..Yazmaması için döktüğüm dilleri (Balyoz cezalarını bile dillendirdim imana getirmek için!..:) ) hiçe saydı baş efendi..:(

4. hasanmercan

hasanmercan Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    yazmak için çok direndi ama komiseri arkadaş çıktı eskiden tanıdık şansa yazmadı bir yemek borçlandık :)

5. Ethem Doğru

Ethem Doğru Site Bağımlısı

Motosiklet:
    BMW
    geçmiş olsun. keyifli yolculuğun tuzu, biberi olmuş.

6. Ekrem Kalafatoglu

Ekrem Kalafatoglu Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Geçmış olsun bıraz dalgınlık vardı herhalde
    sizin için değişik bir tecrube olmuş :)