Başlangıç için Cruiser modeli

Konu, 'Ne Almalıyım Nereden Almalıyım' kısmında Kaan Kölköy tarafından paylaşıldı.

1. Kaan Kölköy

Kaan Kölköy Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Foruma kendimi tanıtmak için ilk yazdığım konuda belirtmiştim, fakat bu bölümde daha rahat yardım bulacağıma inanıyorum, o nedenle sadece bu bölüme yazmam gereken kopyalayıp yapıştırıyorum :)

Bana yardımcı olabilmeniz için -bir çok konuyu inceledim ve öğrendim- size gerekli bilgileri vereyim:
    - boy 185, kilo 83... evet biraz yapılıyımdır, istediğim tarz ise chopper/cruiser, kendi araştırmalarımca aklımda Regal Raptor DD250e-9 var, alacağım makinenin pazarı falan olmasına gerek yok, uzun süre kullanmayı istiyorum, bir sorunum çıktığında gideyim yaptırayım rahatlıkla, bütçem 2014 de 10bin lira olacak ama bütçeyi mümkün olduğunca zorlamamalıyım, daha bunun kaskı var ceketi var :) mümkünse sıfır istiyorum, ne amaçla kullanacağıma gelince, genel de tabi ki şehir içi ama az uykuyla idare edebilen bir insanım ve geceleri ne yapacağım belli olmaz yani cuma okul çıkışı yanıma sadece yakıt parası alıp Antalya'ya basabilir ve sabaha karşı geri dönebilirim, anlayacağınız uzun yolda rahat olmalıyım :)

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

emre külcü bunu beğendi.
  2. Gökhan Yasdal

Gökhan Yasdal Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Suzuki
    daha çok varmış ama alttaki motor fena durmuyor.