Başlangıç Için Yamaha Wr 125x Uygun Mu Sizce?

Konu, 'Cross - Off-Road Kullanıcıları Bölümü' kısmında eseroglu.m tarafından paylaşıldı.

1. eseroglu.m

eseroglu.m Yeni Üye

Mrb arkadaslar,
    Motor sevdalısı olarak yamaha gibi yormayacak ve kaliteli bir markayla başlamayı düşünüyorum..önceleri ybr düşünüyordum ama son zamanlarda wr 125 x takıldım kaldım..yardımda bulunursanız çok sevınırim.ağırlıklı olarak şehir içinde kullanacağım nasip olursa..

2. Berkay Ömür

Berkay Ömür Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    Merhaba hoşgeldiniz. Ağırlıklı olarak şehiriçinde kullanacaksanız YBR alabilirsiniz. Artçılı kullanıma da uygun bir motordur hem.

3. eseroglu.m

eseroglu.m Yeni Üye

Tşk ederim berkay bey.değerlendireceğim inş.biraz da yakışıklı olduğu için wr 125 düşünüyorum.almışken iyisi olsun diye.ama sizin gibi tecrübeli kisilerin fikirlerine çok önem veriyorum.bu arada unuttum sonda yazayım:HOŞ BULDUM.Bugün sitede ilk günüm...

4. goksel ozdogru

goksel ozdogru Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Aramıza hoşgeldiniz keyifli forumlar. YBR ile wr farklı klasmanlar. Hangisini arzuluyorsan onu al . pek sıkıntı olmaz, kullanmayı öğrendikçe farkı anlarsın. Ama satmak (2 ay sonra sıkılırsan) YBR için daha kolay olur yada cbf için.

5. eseroglu.m

eseroglu.m Yeni Üye

Tşk ederim göksel bey.wr nin x modeli cadde versiyonu sanırım.gerçi finans olarak ybr ye daha yakınım ama imkanları zorlayabilirim wr olursa..

6. goksel ozdogru

goksel ozdogru Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Mesele sadece lastikler değil. Dediğim gibi kullandikca farki görürsün. Öğrenmek için ikisinde uygun ama iş Satmaya gelince YBR.