Batum motorsiklet festivali (14-15-16-17 temmuz)

Konu, 'Uluslararası Gezi ve Tur Organizasyonları' kısmında yikikkentli tarafından paylaşıldı.

1. yikikkentli

yikikkentli Yeni Üye

Merhaba Arkadaşlar;
    Bu yıl 2.si düzenlenecek olan Batum Motorsiklet Festivaline gitmek istiyorum.En önemlisi Doğu Karadenizi daha önce görmemiş biri olarak daha fazla arzu etmekteyim.Festival hakkında;http://www.batummotosikletfestivali.com/haber_detay.php?id=35 bilgi alabilirsiniz. Saygılarımla.

Not: Örneğin ben Kocaeli'den katılacağım İstanbul ve Trakyadan gidecek arkadaşlar,sakarya,bolu gibi yol üzerindeki şehirlerden katılacak arkadaşlar ile birlikte yeni dostluklar kuralacağından hiç şüphem yok.

2. mehmet MORCU

mehmet MORCU Kıdemli Üye

Motosiklet:
    BMW
    Selamlar...
    ben mehmet forumun eski üyasiyim 12 sinde zonguldaktan hareket ediyoruz kısmetse tahmini 5 motoruz batuma bizde gidiyoruz yalnız gibi görünüyorsun istersen beraber hareket edebiliriz.. sağlıklıkal..0532 347 78 57

3. yikikkentli

yikikkentli Yeni Üye

Merhaba Mehmet Bey, Evet şimdilik yalnız gibiyim sağlık olsun ama kaza bela olmazsa Festivale gideceğim.Motorum Racing olduğundan Trabzona kadar Kargo ile motorumu göndermeyi düşünüyorum.Şayet kargo işi olmazsa 12.07.2011 tarihinde gazlamayı planlıyorum hayırlısı olsun.Telefonunuzu kaydettim inşallah buluşuruz.Saygılarımla..