Bedava intercom :d

Konu, 'Servis ve Teknik Destek Genel Konular' kısmında Armağan Pekatik tarafından paylaşıldı.

1. Armağan Pekatik

Armağan Pekatik Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Yamaha
    Selam arkadaşlar bugün bir araştırma yaptım. Eğer siz de ve eşinizde android telefonunuz varsa, cep telefonunuzdan bedavaya bluetooth ya da wireless üzerinden konuşabileceğinizi biliyor muyudunuz?
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.androidintercom&hl=tr 'da "android intercom" diye bir program buldum. Kendine ve eşine yükleyip wireless ya da bluetooth'dan eşleştiriyorsun. Sound sensitivity ayarını (motorun sesini aktarmasın diye) yapıyorsun ve konuşmaya başlıyorsun :)

Ben denedim gayet başarılı. Şarjım full değildi ve yaklaşık 3 saat kullanabildim(Galaxy SII) . Siz de deneyip yorumlarınızı yazar mısınız? Ya da kullanıyorsanız deneyimlerinizi :D

Teşekkürler.

İsmail bunu beğendi.
  2. İsmail

İsmail Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    IOS'ada istiyorum böyle birşey. Yokmu ya :(

Berkay Ömür bunu beğendi.
  3. Berkay Ömür

Berkay Ömür Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    WalkieTalkie diye bir uygulama var. tam intercom gibi değil ama bluetooth ile konuşuluyor.

İsmail bunu beğendi.
  4. İsmail

İsmail Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Berkay baya farklı program var. Hele ki jail'le bakıyorsan :) Sana zahmet olmazsa şu uygulamanın bir resmini (ikon) koyarmısın buraya

5. Ersan Karagozlu

Ersan Karagozlu Aktif Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
  6. İsmail

İsmail Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Harika teşekkürler :)

7. Armağan Pekatik

Armağan Pekatik Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Yamaha
    Arkadaşlar Cumartesi günü İstanbul'dan Edirne'ye gidiş ve dönüşte, artçı eşim ile kullandık. Gerçekten çok eğlenceli idi. İpucu olarak kaskın ağzınıza gelen boşluğuna kulaklığın mikrofonunu bantlarsanız ses kalitesi gerçekten çok tatmin edici oluyor. 80-100 km/h arası hiç sıkıntı yaşamadık. Sıkıntıyı tvs apache sırtımda ve omzumda yaşattı. Hiç rahat bir oturuş pozisyonu yok bu motorun uzun yol için. Gidon alçak. Eski yolda yokuş olmamasına rağmen hafif rampada 60'a düşüyor. Yol gidiş dönüş toplam 8 saat sürdü. Bayağı bir dinlenmek zorunda kaldık. 80Km'de bir mola vermek zorunda kaldık fln. Bu arada bizi intercom eğeledi. Yoksa daha kötü geçerdi.

8. Berkay Ömür

Berkay Ömür Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    bayadır giremedim abi foruma kusura bakma :D Ersan abi yardımcı olmuş benim yerime :))