beni vitrine gömun :)

Konu, 'Tanışma Alanı' kısmında sutcu tarafından paylaşıldı.

1. sutcu

sutcu Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    merhabalar bende bu forumda her arkadasım bir sevdaya gonul verdım arastırıp duruorum butce sorun 22 yasındayım ama tndgm kımse motor konusunda desteklemıo anlamıyorlarkı tehlıkelı dıyorlar bu gecıcı bır heves degıl anlamıyorlar en basıtınden sıze su ornegı verım
    aılemın yanına geldım yarı yıl tatılı dıe kımseye haber vermedim hıc bır arkadasıma zamanımn cogunu evde gecırıyorum dun canım sıkıldı dısarı cıktım ne yapım derken motor satan yerlere bakmaya karar verdım su anda borc odedıgım ıcın motor alamıorum ama bı akslık olmassa mart ayında bıtıo borclarımz.
    nese eskıden ıkıncı el motorcuların oldugu bı sokak vardı oraya gıttım baktım hepsı kapatmıs bı yer var oraya 2.el motor sordum yok dedıler cıkarken gozum motorlara takıldı suzukı vardı yanda chooperr vardı bole utanmasam sabaha kadar onlara bakabılırdım vıtrının dısından o kadar guzeldıler kı bı an adam gelse al bı tur at dese napardım dedm bınmeye kıyamazdım kı..
    onların ustunde kendımı hayal ettım sımdılık.ehlıyetımı henuz almadım sınavları gectım donuste malıyeye fln ugrıcam ıcıne 150 lıra sıkısmıs onu hallettıkten sonra ehlıyetımı alcam motor tecrubem sıfır nerdeyse ehlıyet sınavında ılk kez motor kullandım nasıl becerdım bılmıorum ama kullandım :)
    ıc gudulerımle heralde..
    ogrencılık ve butce sorunları fln derken en fazla cup scooter yada mobılet tarzı bıseye param yetıo marka model sureklı her ınternete gırdıgımde motorsıkletlere bakıorum yorumlara ozellıklere 40 yıllık motorcu gıbıyım ama teorıde...
    sımdı aklımda su var mondıal kanunı fln cın malı 160 km lık bı yol var samsun sınop arasında bnu gıdebılırmıyım yk tecrube edınmek ıcın bıonık alsam mı

Ben Yolda kasksız gıdern arkadasları gorunce uzulen bırıyım.Her turlu rıskın farkındayım ve elımden geldıgınce korumalarla bu tutkumu yasamak ınsanlara da bak motorcu bu demek ıstıorum...

Hakan Karael bunu beğendi.
  2. Hakan Karael

Hakan Karael Site Müdavimi

Motosiklet:
    Aprilia
    sevgili dostum öncelikle aramıza hoşgeldin tabiiki gerekli altyapı ve eğitimini alıp gerekli ekipmanlara sahip olduktan sonra bu sevgini alabileceğin en güvenli motora sahip olduktan sonra hayırlısıyla üstesinden gelmen mümkün unutma ;)

3. Umut Karkın

Umut Karkın Organizatör

Motosiklet:
    Aprilia
    Hoşgeldiniz, umarım önce üst baş (tam koruma), sonra eğitim, sonra ister bionik ister cup ister ybr ister çin ister kore malı alabilirsiniz bence ama her zaman motor alma işi sona kalmalı, uzun süre motora binebilesiniz diye.

üst baş ve eğitimden sonra motor olayı basit..

ybr 125, cbr 125, cbf 150 yok bunlar pahalı ise herhangi vitesli bir çinli.

o.somuncu bunu beğendi.
  4. sutcu

sutcu Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    sevgılı tecrıbelı motor sevdalı dostlarım uyarılarıznı dıkkate alıcagımdan emın olabılırısnz tesekkur edıorm