benim motor ama henuz benim diil

Konu, 'Motosikletinizin Resimleri ve Videoları' kısmında beny tarafından paylaşıldı.

1. beny

beny Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Beyler bisey danismak istiyordum babamın suzuki VL 1500 intruder i var bitane 98 model ancak kulanmıyor bende motor ehliyetini yeni alicam fakat sana agır gelır sen kulanamzsın ilk motor olarak fln diyordu :mad: (beni gorsenız 1.85 100+ kilo :D ) simdi galiba ikna ettim vermesi icin ama sole bi sorun cikti motor 2 senedir yatıo akusu fln cıkmısh durumda ilk basta bi bakıma gitmesi gerekiyor motorun nasi bi yere gidebilirim ve tahmini bakimi ne kdr tutar bi fiyat tahmini yapabilicek warsa sevinirim ??

2. huseyin.sait.61

huseyin.sait.61 Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Honda
    selam kardeş bensenin yerinde olsam babam bana öylebir motor bırakacak ve ilk motorum olacak eniyi servise getirir üçü beşi asla düşünmezdim
    sen iyisimi internetten yetkiliservislerine bak en yakınına getir

3. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Bence baban haklı,ilk motor olarak sana baya bir gömlek büyük gelir,yazık olur güzelim motora....O motor Choper motorlarda son nokta çünki...;)

4. beny

beny Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    ya walla bakimda 3-5 i sorun etmiyorum yani neyse gotururum yetkili servise gotur diosun yani ok o zmn ona bakicaz artik :D tahmini fiyat biliomusunzz peki yani araba bakimi gibi 500 ytl fln tutarmı ?

5. beny

beny Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    ya harbiden olemi :( peki ne yapabilirim yani nası o motora gecebilirim ilk baska motorlarmi kulanmmam gerekir ? uff ya artık cok eskidi die bi satma girisimlerinde adam yani bi an once el koymassam motora satabilir ondan korkuorum:( cok guzel bi motor benim ilk motorum olsun istiyordum:)

6. huseyin.sait.61

Motosiklet:
    Honda
    gerçekte o motor bir motor harikası şahsen benimolsa heralde son motorum olurdu diye düşünüyorum inşallah motoru güzel ve uzunyıllar kullanırsın kazayapma devrinde kullan ve bakımını dört dörtlük yaptır bişey olmaz ama omakine acemilik atılacak bişeydeyil tecrübende olması gerek metinusta bunu kastediyor dimi metinabi

7. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Yazdığın gibi iri cüsseliysen 250cc bir motor ile başla derim,babanın motorunu kullanman için birçok heşiyi halletmiş olman lazım,o motorun bakımı da pahalı,parçaları da...Bence baban o motoru satıp sana daha ufak cc bir motor alsın,böylece her ikinizin de işi görülmüş olur...;)

8. ulas

ulas Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Yamaha
    Kilo boy uygun olması o motosikleti kullanacağınız anlamına gelmez..

Basit bir örnek vermek gerekirse

Bu tıpkı boks yapmaya benzer... boks yapmayı bilmedikten sonra Ringte 100 kilo olmanız hiç bir şey ifade etmez 60 kiloluk bir sporcunun bir yumruğu size yere serebilir... Bu yüzden can güvenliğiniz için ringe çıkmayın... Önce antrenman yapın.. Bunun için 250 cc size yetecektir

9. huseyin.sait.61

Motosiklet:
    Honda
    şöylede olabilir motosiklet egitiçi sürüşleri diye bir bölümvar orada kwanch arkadaş motosiklet sürüş teknikleri dersi veriyor özelders yani istersen onunla irtibatageç sana yardımcı olabilir

10. beny

beny Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    beyler 2 gundur sehır dısındaydım yardımlarınız ıcın cok tesekkur ederım

11. beny

beny Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    ya ben son bisey sorucaktım ben bu motoru ne zmn kullanabilicek hale gelırım yanı 1-2 ay kullansam yetermı yoksa senelerden mı bahsedıyoruz ?

12. huseyin.sait.61

Motosiklet:
    Honda
    bence motourunla git motrsiklrt egitim merkezine sitede paylaşımıvar başkabir motosiklet alcagına oraya biraz ücretöde profesyönel insanlarla kararver zaten kullanamazsan onlarda sana 250cc birmakine al derler