Benim motorum :) Benim Sesim :D temsili tabii de :)

Konu, 'Racing Motosiklet Kullanıcıları' kısmında Noyan Yıldız tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Noyan Yıldız

Noyan Yıldız Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
    Üşenmez de kameraya çekebilirsem benim motorun kendisini de inşallah yayınlayacağım ama :D bakalım bayramdan sonra belki...

:D

Omer bunu beğendi.
  2. Noyan Yıldız

Noyan Yıldız Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
    en güvenli yoldan motorun kaç yaptığını öğrenmek için unlimited :D :cool:

Omer bunu beğendi.
  3. Çağdaş TÜMER

Çağdaş TÜMER Yeni Üye

A$ıksan Vur Saza
    Racer san Bas Gaza :D

Yea Unlimited MotoLove ;)

4. edip.aksoy

edip.aksoy Üyeliği İptal Edildi

Motosiklet:
    Honda
    başlığın amacını hiç anlamadım.. ne yapmaya çalışıyorsunuz acaba? evet tebrikler gerçekten çok güzel bir motorunuz var. o motordan binlerce var.. siz kendi ellerinizle yapmıyorsunuz sadece ellerinizle maliyetini o firmaya ödüyorsunuz.. bu güç gösterisi gibi olmuş benim motorum bu bilmem kaç basar benimki şu 500 basar gibi. "benim babam senin babanı döver" benimkide 600f bana tozunuzu yutturursunuz tebrik ederim.

5. Noyan Yıldız

Noyan Yıldız Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
    :) İlginç vesselam başlığın anlamını anlamadığınız bir gerçek Sayın Edip , Motoru olmayan ve daha geçen gün sohbet ettiğimiz bir arkadaşımız sizden önce gayet iyi anlayıp anlamına uygun aşıksan vur saza race isen bas gaza şeklinde takılmış(Yani fazla ciddiye almadan görüntülerden zevk almış tıpkı benim gibi) ama siz benim motorum 600f :D tebrikler falan diyerek garip bir dumura uğrattınız beni amacım motorunuzu dövmek değil Arrow eksozun sesi ile beğendiğim bir unlimited çılgınlığını yayınlamaktı,şahsen ben o hızların henüz yanına bile yaklaşamadım yani bu durumda 600f ile bana tozunuzu yutturabilirsiniz memnuniyetle de yutarım :) Eğer dövmek tabiri bu ise :D Beğendiğim bir sound Check olayı idi youtube da gördüm buraya koydum :)

Ayrıca bu konu ile ilgili de beni aydınlatırsanız sevinirim.600f ile rr arasında performans ve teknik özellikler açısından ne gibi farklar var inanın bilmiyorum?Sadece kasa olarak RR daha çok hoşuma gidiyordu 600F'in selesinin birleşik oluşu ve oturuş pozisyonunun biraz daha dik oluşu gibi şeyleri pek sevmedim bu yüzden RR aldım ama alırken bana söylenen iki motor arasında çok da büyük teknik farklar olmadığı idi???

Not:Motoru kendi ellerimle ben yapmadım tabii ama burada sıradışı bir seçim yapıp kendime araç olarak bu motoru seçtim,maliyetini ise kendi emeğimle çalışarak ödedim.Bu benim için önemsenecek bir olay sonuçta benim emeğimin karşılığı...Birçoğumuz gibi.Bu yüzden onlarca kere dikkatli kullanmak gerekmez mi bu araçları,yani boyası çizilse belki bilmem kaç saatlik mesaimi sırf o hasar için harcamak demek değil mi_?Güç gösterisi değil belki ama binlercesi olsa bile,trafik ve yollar düşünüldüğünde sıradışı bir seçim bence...

6. baris bolat

baris bolat Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    dooru soze ne derim Noyan! guzel eksoz, guzel ses.guzel son surat motor, tamam tehlikeli ama, adamlar gitsin diye yapmis, size hak veriyorum

7. edip.aksoy

Motosiklet:
    Honda
    artistlik yapmaya gerek yok..

8. Noyan Yıldız

Noyan Yıldız Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
    O zaman yapmayın sayın edip...

9. edip.aksoy

Motosiklet:
    Honda
    kimin yaptığı ortada şuan.. egzozun sesini ben koymuyorum. max sürati ben koymuyorum.. ;)

10. Noyan Yıldız

Noyan Yıldız Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
    Ön kaldırmayı öğreniyorsunuz ya klasmanda bile artistlik olarak geçer o yüzden demiştim :D eksoz sesi sadce zevktir dediğiniz gibi burası motor forumu ve sanırım herkezin bir motoru var ve herkez bu eksozun sesine aşina demekki artislik yapılacak bir durum yok sadece sevdiğim bir sesi paylaştım...

11. anil.yurtseven

anil.yurtseven Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    noyan abicim 600f ile 600rr ile arasındaki farklardan 2-3 tane biliyorum başka varsa bilmyorum şimdiden özür dilerim herneyse 600f ile 600rr nin motoru aynı ama beyinleri farklı diye duydum (600f ninki biraz daha uysalmış galiba) genel olarak 600f daha rahat daha konforluymuş 600rr ye göre ve daha az yoruyormuş bide benim bildigm şu emisyon olaylarından dolayı 600f üretimden kalktı artık üretilmiyor...

Noyan Yıldız bunu beğendi.
  12. edip.aksoy

Motosiklet:
    Honda
    çek kamerayada ense traşını görelim abiiiiiiiii !!!!!!!!! ;)

13. Omer

Omer Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Noyan dostum ben seni gayet iyi anladım.Video için teşekkürler.Tüm tahriklere rağmen seviyeni bozmadığın için de ayrıca tebrikler.

14. Bülent.Ö

Bülent.Ö Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Arkadaşlar, seviyeyi koruyalım, gereksiz tartışmalara girmeyelim lütfen. Aksi durumda bu konu kilitlenecek, konuyu bu noktadan daha fazla ileri götürenler sarı kartla uyarılacaktır.

Bir de dip not: Motorlarımızın üzerindeki hız skalaları o hızları yapalım diye değildir. Öncelikle bu yasalarımıza aykırıdır. Öte yandan geçici bir süre için (sollama ya da acil durum menevraları) bu limitlerin dışına çıkılabilir. Kendiniz, aileniz ve motorsiklet camiası için buna dikkat edelim lütfen.

15. Murat Öztürk

Murat Öztürk Üye

insanlar surekli olarak degisir gelisim gosterir ama noyan hala ayni herseyi kendisi duzgun yapar bu videoyu eminim baska birisi paylassa yorumlarinin nasil olucagi belliydi. edip sen noyan a cevap verme biladerim baksana birine cevap verirken bile hala uzun uzun karsisindakini kucuk dusurmeye calisan cevaplar alttada sacma sapan not:D diye bi paragraf acar hep:D. yorumlara bakilirsa bu gayet acik gorulebilir. neyse noyan sana bi soz soliyim :Dhayat bi gundur o gunde senin icin hep celiskilidir:D

bide eklenti yapim daha once solemistim ama senin motorun senin sesin temsili veya gercegiyle yarismak isterim hem bolelikle videoya alip burada paylasma imkanimiz olur

16. Özgür

Özgür Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    :confused::confused::confused: Bülent abinin uyarısını hatırlatmak isterim.

17. edip.aksoy

Motosiklet:
    Honda

biladerim derken? sen ilk önce kendi yazdığın şeyleri oku BİLADERİM.

18. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Konu tarafımdan kilitlenmiştir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.