BENZİN FİYATLARI

Konu, 'Güncel Haber ve Duyurular' kısmında HÜDAYİ tarafından paylaşıldı.

1. HÜDAYİ

HÜDAYİ Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    aldı başına giden... şu an sanırım 4,73 tl olan..sivil toplum örgurtlerı ..den tık .YOK.
    benzınden KOYUN TÜRK HALKINDAN ÇIT YOK...
    isterse 10 00tl olsun anladım ki bizim gibi millete mustahak
    YUNAN da olsa bu..zamlar ortalık karışır....

neden bızler böyle duyarsız sesiz iz

BUMU YOLA DEVAM..................MALAKA

Omer bunu beğendi.
  2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    BU zamlar için seçim zamanı sandığa gidip bu zamları yapan şerrefsizlere prim verenler kulaklarınız çınlıyor mu.

3. HÜDAYİ

HÜDAYİ Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    ŞENOL ABI NORMALDIR 13 KİŞİ ŞU ANA KADAR OKUMUŞ CEVAP YOK
    HERKES UYUMAKTA SONRADA GİDİP OY VERIRILER AMA

Şenol SEL bunu beğendi.
  4. Ekrem Kalafatoglu

Ekrem Kalafatoglu Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Arkadaşım 13 kişi okumuşda 12 kısı yorum yapcak die birşeymi var Herzaman sık sık zam yapılıyor bu konularda herzaman açılıyor Konu açılmasındanda bıktık yapabılıyorsanız bır organızasyon duzenleyın oyle konu açın şu gun şu saatte zammı protesto etmeye gdiyoruz dıe konu açın destek verelım bızde
    Yoksa emınımkı konuyu okuyan 13 kişiden en az 12 side bu zamlara karşı

Murat Burak, Omer ve emre külcü bunu beğendi.
  5. emre külcü

emre külcü Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Elbette zama karşıyız ama elden bir $ey gelmiyor...

6. tolga.sensoz

tolga.sensoz Aktif Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    tamam bende okudum ve yorum yazdım,duyarlılığımı gösterdim,gidin bakın benzin litresi 2,72 ye tekrar indi,geçmiş olsun.

7. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Benzinin litresi 2,72 olduğuna eminmisiniz.

8. Omer

Omer Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Maksat duyarlılık göstermek ise bende sırf onun için yazıyorum bu kelimeleri.Söyleye,söyleye,küfrede,küfrede yorulduk zam yapmakdan yorulmadılar.Bu milleti iyice keriz yerine koymaya başladılar.Şuan akaryakıt harcayacak herhangi bir vasıtam yok ancak akaryakıta gelen her zam A'dan Z'ye herşeye zam demek ve zaten düşük olan hayat standartllarımızın iyice düşmesi demek.

Ekstradan şu geldi aklıma.Okumanızı tavsiye ederim. :)

Geçen akşam NTV'de Balyoz davası için bir tartışma programı vardı.!Mehmet barlas bizdeki organizasyon eksikliğini şöyle güzel bir fıkra ile açıkladı.Aklımda kaldığı kadarı ile yazıyorum doğrusunu bilenler düzeltsin lütfen.( Allah'dan internet var aynen altta Barlasın yazısı ve fıkra... )

" Türkiye Masası Şefi Giorgianni başkanlığındaki IMF heyetinin ziyareti sırasında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, 2001 krizinin yaşandığı günden bugüne kadar TOBB olarak hiçbir şekilde popülist bir istekte bulunmadıklarını belirtirken, "Biz sistemin değişmesini savunuyoruz. Bizim derdimiz sistem. Sistemin basit, anlaşılabilir ve rekabet edebilir hale gelmesini istiyoruz" demiş.
    Türk toplumunun yüz yıllık derdi, aslında bu "Sistem" deki aksaklıklar değil mi? Bazılarımız da buna "Organizasyon" deriz ve organizasyondaki bozukluklardan yakınırız.

Hep rahmetli Adnan Kahveci'nin her fırsatta tekrarladığı fıkra aklıma gelir, sistem ve organizasyon konulu yakınmaları duyunca. Yıllar önce de yazdığım bu fıkrayı, unutanlar için tekrarlayayım: 2'nci Dünya Savaşı'nda bir Yugoslav dağ köyünü işgal eden Alman kolordusunun komutanı olan Nazi generali, köyün hanında karargahını kurmuş. Gece hancıyı çağırıp, "Tuvalet nerede" diye sormuş. Hancı, "Bizde tuvalet olmaz. İhtiyacınızı gidermek istiyorsanız benimle gelin" demiş generale. Hancı önde, general arkada, bir tarlada yürümüşler. Tarlanın ortasına gelince hancı, "Sayın General, buraya edeceksiniz " demiş. Alman general çok sinirlenip, "Bu ne rezalet. Sizde hiç organizasyon yok" diye bağırmış hancıya.
    Bunu duyan Yugoslav köylü gülmüş,
    -Bizde organizasyon olsaydı ben sizin tarlanıza ederdim zaten, demiş. "

Sonuç olarak bizde bu kafa oldukdan sonra daha çok kirletirler bizim tarlaları...

Kaynak : Mehmet BARLAS

SABAH GAZETESİ

http://www.sabah.com.tr/Yazarlar/barlas/2006/05/14/Sistemi_yenilemek_rejimi_tehdit_eder_mi

melih yildirim bunu beğendi.
  9. melih yildirim

melih yildirim Üye

Motosiklet:
    Honda
    Benzin zammını protesto eden bir organizasyon düzenlenirse memnuniyetle katılırım.Ama bu siyasi olmayan sadece tüm motor kullanıcılarının forumlar ve diger sosyal medya kanalıyla bir araya gelerek yapacakları güçlü ve organize bir eylem olursa ses getirecegine inanıyorum.Aşırılıklara kaçmadan demokratik yollarla sesimizi yükseltmek en doğal hakkımızdır

Omer ve Şenol SEL bunu beğendi.
  10. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    siz arabistandan falan mı alıyorsunuz benzini???

11. Onur Filiz

Onur Filiz Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    arkadaşlarım abilerim ne kadar organizasyon yapılsada sonuçalınamaz.yapılacak tek bir eylem var bir hafta boyunca tüm türkiyede sadece toplu taşıma kullanılacaktır.özel araçlarımızı trafiğe sokmayacağız.bakalım o zaman ne yapıcaklar 1 gün bile araç kullanmamak bir çok benzinliği büyük zaraar uğratıcaktır.bu eylemin ardından tekrar zaman yaparlarsa tekrara aynı eylem ve daha uzun süre yapılacaktır.
    biliyorum ne güzel diyorsun onur diyenler var ama burası türkiye aile birliği bile kalmamış bir ülke haline gelmişken benim bu saydıklarımını kimler yapacak ???

bu konuda önderlik yapmaya hazırım ancak yanımda ve ardımda kimler gelicektir ? bana yol gösterip birlik olacak kimler var ??

Omer ve Şenol SEL bunu beğendi.
  12. Ekrem Kalafatoglu

Ekrem Kalafatoglu Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Böyle birşey yapılırsa ben almam ben varım :) ama bu eylemı 1 2 grup degılde bınlerce ınsanın yapması lazım işe yaraması için

Şenol SEL bunu beğendi.
  13. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Ben varım.Hemde Bursa'dan kırklar eline gelerek bu desteği yaparım.Ama haklısın aile kavramlarımız bazı şerrefsiz vatan hainleri tarafından bilinçli olarak yok edildi.Bir avuçtan öteye gidemeyeceğiz.

Omer bunu beğendi.
  14. HÜDAYİ

HÜDAYİ Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    izmirden bende varım

15. Omer

Omer Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha

Aynen katılıyorum.

16. tolga.sensoz

tolga.sensoz Aktif Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Hayir,bu mesaji konuyu ilk acan arkadasa hitaben yazdim.cevap yazmayanlarin duyarliligi ile ilgili soru isareti var.bende cevap yazarak duyarliligimi gosterdim ve bu tepkim ise yaramis olmali ki benzin 3 tl altina inmistir kesin diye dusundum.ama inmemis.
    Ve maalesef suanki iktidarda bir suru kisinin toplanip bir sesini duyurma gibi eylem yapabilecegine inanmiyorum.yapsada ise yaramayacak.buna katlanmanin kuzulukla ilgisi yok.ben uyumuyorumda.benimde zoruma gidiyor elbette,ama benim gibi dusunen bin adami toplamaktan.ziyade benim ailemde bile bunlara oy verinlerin beyinlerini yikamaya.calisiyorum,ne kadar az oy bunlara o kadar ozgr ulke.
    Aziz nesin mantigi ile basimiza is acan bu partinin hitap ettigi yuzdeyi hesaplayin.geri kalanini toplasiniz ne.bireysel araba kullananlar trafikten cekilse nolacak,yoplu tasima zamlanmayacakmi,yine kazanacak birileri.pek cok insan servis guzergahi olmayan noktalarda toplu tasima imkanı olmadan arac kullanmak zorunda,ha gercekten yapabiliyorlar ise arac birakip toplu tasima kullanmayi,bunun icin benzin fiyati gibi bir sebeple somurulmelerimi gerekiyor.cevre kirliligi umuRinda deil mi,keriz yerine konmak,devlet tarafindan soyulmak umurlarinda,trafik sorunu onemli deil ,yapmacik hareketler bunlar.vatanseverlik bile surdurulebilir olmali.ille cani yaninca degil.
    Tamami kisisel gorustur

17. HÜDAYİ

HÜDAYİ Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    BİRAZ SİVİL TOPLUM ÖRGÜT ...BİRAZ ATATÜRK RUHU...VE .SENDİKALAŞMA..İLE
    KOMŞUMUZ DAN ÖRNEK HEMDE ATİNANIN GÖBEGİ
    YUNANİSTAN DAN ÖRNEK HEMDE ...ÇİFTÇİLİK YAPAN İNSANLAR....

18. Fatih Genç

Fatih Genç Aktif Üye

Motosiklet:
    Kanuni
    bi ara benzin 3 5 kuruş indirime girdiğin de oylarını iktidara kullananlar konuşmaya başlamıştı şimdi bakıyorum kimsede tık yok :)

Şenol SEL bunu beğendi.
  19. Hakan Çıtır

Hakan Çıtır Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kanuni
    Ülke geneli bir yapılaşma olmalı bence tüm motorlu taşıtları kapsaması gerekiyorki bir işe yarasın bence oda çokkkk zor. üç beş gün alma benzin bakalım ne olacak ortalık nasıl birbirine karışacak ama maalesef devlet büyüklerimiz her hangi bir tepki almadan hiç bir işte çözüm aramıyor. İnşallah gelecek seçimlerde daha adaletli ve halkını düşünen bir iktidar olurda belki biraz daha rahat yaşarız

Şenol SEL bunu beğendi.
  20. Ali Hamami

Ali Hamami Aktif Üye

Motosiklet:
    BMW
    bende katılıyorum bu bütün dediklerinize ama malesef bizlerle iş bitmiyor bütün türkiyenin buna katılması lazım benzin+doğalgaz+elektirik+açıkçası aden zeye kimin sesi çıktı herkez oturdu seyretti

ama memura ve asgari ücrete zam yapmaya gelince milletin köbeğini çatlatıyorlar oda %4 diğer zamlar %10 unn altında değil ne hikmetse hepside kışı bekliyor bunun adaleti nerede iktidar fark etmiyor malesef kim gelirse gelsin o koltuğa otursun verdiği bütün sözlerin tam aksini yapıyor...

keşke cem uzan gelseydi başa ne güzel mazot 1TL olacaktı:D