Bılgısayarımda sorunlar var iyi anlayan bırsı yardım edebılırmı ?

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Ekrem Kalafatoglu tarafından paylaşıldı.

1. Ekrem Kalafatoglu

Ekrem Kalafatoglu Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    masaustu bılgısayarıma hard disc aldım format attım pc ye sonra herşey tastamam ama pc ınternet oldugu halde ınternete gırmıo laptop tan gırıorum masaustunden gırmıo bı turlu onlıne oyun oynuorum counter falan oyuna 1 kere baglandıgımda baglantı kesılmıo sureklı baglı kalıyorum

bıde aşşadada resımlerde belırttıgım gıbı gorew yonetıcısı işlemler bolumune bı bakıyorum iexplorer lar kendılıgınden ıslem yapıo 1 2 tanede degıl bırsuru
    Lutfen bılen arkadaslar yardımcı olun Format at geçer demeyın bırsuru format attım oolmuyor
    format cd sı ıle alakalı olabılır dıe ben dusunuorum fakat aynı cd le baskasına da attım format ondan bı ses yok kullanıo bılgısayarı :)

sol tarafta gordugunuz gıbı bırsuru iexplorer işlem yapıo kendılıgınden sağ taraftada ınternetın durumu gelen gıden ılgınc geldı bana daha az olması lazım dı herhalde :(

yardım edın arkadaslar lutfen kafam allak bullak oldu ugraş ugraş ben işin içinden cıkamadım 2 gundur

2. Hakan.Ulukavak

Hakan.Ulukavak Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Antivirüs kurdun mu bilgisayara?

3. Ekrem Kalafatoglu

Motosiklet:
    Honda
    şu an yok ama kurmustum bı fayda etmedı :(

4. Hakan.Ulukavak

Hakan.Ulukavak Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Şimdi masaüstü bilgisayardan internete girebiliyo musun giremiyo musun onu anlamadım ben?

Oynadığın oyunlar için yüklediğin bazı proğramlarda virüs olabilir. Sıfır format attığında aynı sorun var mıydı? Verdiğin resimlerde bağlantı var görünüyor.

5. Ekrem Kalafatoglu

Motosiklet:
    Honda
    Bağlantı var ınternette var masaustundekı ınternet expolorer dan gıremıorum ınternete bağlantı kurulamıyor dıyor ama counter oynunu actıgımda servere 1 kere baglandıgımda oyunda full kalıyorum baglantı kesılmıo yanı web sayfasına gıremıorum
    Ama yogun ugraşlarım sonucu galıba sorunu buldum :D Ben setupları harıcı hard dısk ımde saklıodum format atınca butun setupları ordan yukledım her seferınde anladıgım kadarıyla harıcı hard dısk e vırus gırmıs ordan bulasıo vurus
    ComboFix le tarattım bılgısayarı sımdılık sorun çozuldu bakalım :)

6. Mert.Semercioglu

Mert.Semercioglu Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    bilgisayarında virüs var. 10.tmp görev yöneticisindeki ve f.tmp malvare diye geçiyor. fdisk at bütün sürücüleri sil format atarken en baştan yapılandır ondan sonraki ilk işin kaspersky kur ve flash disk ve benzeri hafıza donanımlarını sonra tak bilgisayara

7. Ekrem Kalafatoglu

Motosiklet:
    Honda
    Sorunları çozdum Hard disk ım ve flash dısk ım varken ComboFix i çalıştırdım butun sorunları çozdu sagolsun ne pc de nede disc lerde virus kaldı