Bilica Moto kurye'ye çarpıp kaçtı

Konu, 'Motosiklet Kaza Haberleri' kısmında Gökhan Yasdal tarafından paylaşıldı.

1. Gökhan Yasdal

Gökhan Yasdal Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Suzuki
    http://www.vidivodo.com/532941/fabio-bilica-kaza

Farketmedim diye açıklama yapmış. Videonun sonunda aracının da görüntüsü var. Jip'in sol ön tarafı komple dağılmış. "Fark etmek zor olsa gerek". Başka bir forumdan edindiğim bilgiye göre kurye yaralanmış ama durumu iyimiş ve şikayetçi olmamış. Tam ayrıntısını bilmiyorum fakat şikayetçi olmazsa yapılacak bir şey yok bu durumlarda. Bir şekilde ikna edilmiş sanırım kurye !

2. Umut Karkın

Umut Karkın Organizatör

Motosiklet:
    Aprilia
    Bende okudum haberi çok sinirlendim... haberde bilica kuryeye çarmış, iki gün sonra emniyete gitmiş falan filan diyor. Sonunda yaralamalı ve hasarlı kazaya karışan bilica diye devam ediyor..

Yavv arkadaş elin adamı benim has yurttaşıma çarpıyor ve muhtemelen alkollü, ama gazeteci arkadaşlar çarpılanla ilgili hiç bir bilgiye yer vermiyorlar.

Yavv bu kurye öldümü kaldımı, bacağımı kırıldı, komadamı evindemi...bilicanın tanınır biri olması, haber değeri olarak kurye arkadaşımızın insan yerine konulmasını önlemiş...yok yok bilicak sokak köpeğine çarpsa idi eminim sokak köpeğiyle ilgili daha detaylı bilgi verilirdi.. örneğin; fenerbahçeli futbolcu bilica dün geç saatlerde evine giderken sokak köpeğine çarptı. Çarptığını farkeden bilica hemen durarak, arkadaşlarından yardım istedi. Veterinerler tarafından tedavi altına alınan köpeğin durumu iyiye gidiyor...Bilica ise üzgün olduğunu, köpeğin iyileşmesi için ne gerekirse yapacağını söyledi...

Emin olun aynen böyle olurdu, yazıklar olsun başka birşey demiyorum.

3. Goktug Uguz

Goktug Uguz Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Allahından bulsun

4. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    kendi ülkesinde olsa aynısını yapabilecek mi acaba??
    nedir bu futbol illetinden çektiğimiz.
    kurye arkadaşa acil şifalar.

5. Ethem Doğru

Ethem Doğru Site Bağımlısı

Motosiklet:
    BMW
    haberi yeni öğrendim. kurye kardeşimize ve ailesine geçmiş olsun diyorum. umudum yok ama nasıl bir tahkikiat yapılacak acaba?

6. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Başımızdaki çok SAYIN COŞKULU AHMAKLAR devreye girince oluyor böyle şeyler.Mesela İstanbul'da ölen bir sanatçıda olduğu gibi.Anladınız siz.

7. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Kurye arkadaşımıza acil şifalar diliyorum.

8. berkay yeşilay

berkay yeşilay Aktif Üye

Motosiklet:
    Mondial
    kurye arkadasa acil şifalar dilerim.burası türkiye kardesim burda insanın degeri yok birde bole adamlar piyasada top kosturuyorlarkı kım n yapar kım n der paran varsa bole işte insanlık artık yok gıbı bişey konuyla ilgili degil ama şu kafeteryada olanları gordunuz sanırım haberlerde yaslı adam gozler onunde yandı gitti burdan ailelerine bas saglıgı diliyorum allah yardımcımız olsun!

9. oktay.selvi

oktay.selvi Aktif Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    öküz oğlu öküz.farketse şaşardım zaten.
    görüntüleri izledim az önce.mantıklı hiçbir açıklaması yok.artık ne içip yada çekip yola çıktıysa...

10. o.somuncu

o.somuncu Organizatör

Motosiklet:
    Yamaha
    Arkadaşlar verilen video linkinde olay tam çıplaklığı ile izlenemiyor..Asıl görüntü İ.B.B 'nin web sitesinin açılışına koymuşlar:

Slogan:''Bu bir kaza değildir!..'' Evet bu bir kaza değil,gerçekten cinayete tam teşebbüs..
    Zavallı motor sürücüsü bu teşebbüsten nasıl kurtulmuş ve hayatta kalmış?..Çok şanslı ve koruma ekipmanları yeterliymiş demek ki..
    Bu tipleri,insan olmatan km.lerce uzak ''yaratık''ları, yetenekli diye Türkiye'ye getirip para ödiyenler utansın!...

İbret için bu videoyu izleyin: (Açılıştaki beklemeyi kapatmayın)

http://tkm.ibb.gov.tr/

Not:''İntroyu tekrar izlemek için tıklayınız..'' yerini tıkla.

öner coskuner ve Ethem Doğru bunu beğendi.
  11. Abdullah Deniz

Abdullah Deniz Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok

Ben trafikte hayvanlara çarpıp öldürülsün anlamında demiyorum hercanlının yaşama hakkı var bu olay bir hayvanın başına gelse hayvan severler ayaklanırdı hocam sen ne diyorsun

12. Fatih Genç

Fatih Genç Aktif Üye

Motosiklet:
    Kanuni
    Allah akıl fikir versin.Bakalım daha kaçtane arkadaşımız diğer şöförlerin kurbanı olacak...

13. Ekrem Kalafatoglu

Ekrem Kalafatoglu Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    kurye arkadasa acil şifalar dilerim
    cıdden cok yazık Kurye şıkayetınden vazgeçmış olsa bıle bu bır trafık ıhlalıdır ustelık ordan kaçması çok buyuk bır yanlıs kesnlıkle hakknda yasal ıslem yapılmalı ve ehlıyete el konulmalıydı
    Anladıgım kadarıyla adamın unlu olması bu işlemlerın gerçeklesmesını engellemıs

14. Ergin YILMAZ

Ergin YILMAZ Üye

Motosiklet:
    Honda
    Milyonluk eşekleri getiriyorlar buralara, veriyorlar onlarca parayı, pulu, mülkü, arabayı. Bizim zavallı karnını doyuramayan, sıkıntıdan evde karısını döven adamı da bu eşeklere şakşakcı (taraftar) yapıyorlar. Kan gövdeyi götürüyor sonra. Buna da spor müsabakası diyorlar.

Bari oynayabilseler efendice; tükürmeler, tekme atmalar, küfürler. Aman Allah'ım. İnsanlıktan nasibini alamamış bütün tipler milyonluk eşek oluyor.

Kabul etmiyorum bu dünyadaki futbol denen şeyin spor olduğunu.

15. Ethem Doğru

Ethem Doğru Site Bağımlısı

Motosiklet:
    BMW
    bence futbol çok teknik, seyirlik ve oynaması çok zevkli bir spor. ama Ergin hocam senin de belirttiğin hususlar yüzünden ne oynuyorum ne de izliyorum.

16. Ergin YILMAZ

Ergin YILMAZ Üye

Motosiklet:
    Honda
    Ethem, ne yazıkki bu dünyada atom fiziği fizikten, teknik bir oyun olan futbol da spordan sayılabiliyor. Hepsinin suyunu çıkarmış, çamur, pislik ve haysiyetsiz hale getirmişiz.

Atom bombası atan atom fiziğini iyi yapıyor sayılıyor, çirkinlikler içinde futbol denen mevzuyu depik atan iyi sporcu sayılıyor.

Medeni olmak ayrıııııı, teknolojik olmak ayrıııııı.