Bir kaza haberi daha....

Konu, 'Motosiklet Kaza Haberleri' kısmında Emrah.Saka tarafından paylaşıldı.

1. Emrah.Saka

Emrah.Saka Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Honda
    Bakırköy'de kız arkadaşı ile birlikte motorsikleti ile seyreden Levent Sakin(23), önce bir araca ardından da bariyerlere çarptı.
    Olayda talihsiz genç hayatını kaybederken 18 yaşındaki kız arkadaşı da ağır yaralandı. Kaza sonrası E-5 karayolundan geçen Sakin'in abisi de tesadüfen olayı görerek sinir krizleri geçirdi.
    Edinilen bilgilere göre olay saat 17.00 sıralarında İncirli E-5 karayolunda meydana geldi. Kız arkadaşı Özge Dimen(18) ile birlikte 34 BV 7100 plakalı motoruyla Bakırköy istikametine giden Leven Sakin, motorun dengesini kaybedince önce bir araca ardından da bariyerlere çarptı.

Takla atarak durabilen motorsikletten düşen Sakin, olay yerinde hayatını kaybederken, ağır yaralanan kız arkadaşı Dimen de Bakırköy Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Levent Sakin'in kazayı tesadüfen gören abisi Murat Sakin de olay yerine gelerek sinir krizleri geçirdi. Bir arkadaşı ile birlikte E-5'de seyrederken olayı görüp duran abi Sakin, kardeşinin cansız bedeni ile karşılaşınca ne yapacağını şaşırdı.

Sakin'i çevredekiler ve polis yatıştırmaya çalıştı. Öte yandan görgü şahitleri genç çiftin hızı ile tanınan Honda CBR 600 tipi motor ile yolda oldukça hızlı seyrettiklerini ve Levent Sakin'in kız arkadaşı Özge Dimen'in ellerini havaya açarak hareketler yaptığını iddia etti.

Arkadaşlar ilk olarak vefat eden arkadaşımıza Allahtan rahmet Arkada kalanlara başsağlığı diliyorum.

Malesef aramızdan bir dostumuzu daha kaybettik. Tabi kaza ile ilgili yapılan haberin doğruluğu tartışılır. belki arkadaşımızın suçuydu belkide birileri sıkıştırdı bunu bilemeyiz ve konuşmanında bir anlamı yok malesef.. Bu sebeple motorumuza bindiğimizde marşa basmadan arkamızda bıraktıklarımızıda düşünelim ve çok dikkatli olalım. Çünkü trafikte ne yazıkki tekrar yok...

2. Recep Varlı

Recep Varlı Site Müdavimi

Motosiklet:
    Salcano
    başımız sağolsun camia olarak ama iğneyi kendimize batırmadan bu sorunları çözemeyiz inşallah son olur arkadaşlar motora binerken sadece kendimizi değil sevdiklerimizide düşünelim allah rahmet eylesin :(

3. Turgay

Turgay Site Müdavimi

Motosiklet:
    Regal Raptor
    Başımız sağolsun çok üzüldük, ilk televizyondan öğrendik. Arkadaşlar allaha emanet olun, kaza haberi duymak üzüyor insanı, heleki böyle gencecik arkadaşlarımızın aramızdan göçüp gitmeleri çok daha üzüyor.

4. Hakan Karael

Hakan Karael Site Müdavimi

Motosiklet:
    Aprilia
    Çok üzücü allah rahmet eylesin umarım bu son olur geride kalanlara sabır!!!

5. mehmetpolat

mehmetpolat Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kawasaki
    vefat eden arkadaşa Allah rahmet eylesin kızda biran önce sağlığına kavuşur inşallah çok üzücü bir durum Allah yakınlarına sabır versin:(

6. gueldali

gueldali Site Bağımlısı

Motosiklet:
    BMW
    Allah rahmet neylesin,yakinlarina sabirlar..Insallah genc kiz sagligina kavusur.Her kaza haberi cok üzücü,cok

7. SERVET

SERVET Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    arkadaşımıza Allahtan rahmet Arkada kalanlara başsağlığı diliyorum

8. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Allah Rahmet eylesin üzücü bir kaza, Yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyorum. Yaralı kardeşimizde inşallah bir an önce sağlığına kavuşur.

Arkadaşlar çok dikkat edelim lüften, hatanın kimde olduğu önemli değil hata kardeşimizde de olsa diğer sürücülerde de olsa neticede kardeşimiz rahmetli oldu. Ekipmanlarımızı tam giyelim, gözümüzü yolda dört açalım ve otoban gibi yerlerde aşırı süratten kaçınalım.

9. Emre.Ugurluel

Emre.Ugurluel Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Allah rahmet eylesin ailesininde başı saolsun gerçekten çok üzücü bir olay ben televizyondan duyunca şok oldum

10. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Allah rahmet eylesin,yakınlarına da sabır versin...
    Arkadaşlar bu olay için söylemiyorum,ama çok görüyorum,daha geçen bayramda şahit oldum(akan trafiğin arasına dalan bir motorsikletçi kaza yaptı)arkadaşlar siz siz olun akan trafikte araçların arasına girmeyin...!!!!

11. Mehmet_Begec

Mehmet_Begec Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Cok üzücü, Allah aylesine sabir versin! Allah kimseyi böyle bir durum ile karsilastirmasin.

12. Ümit ÇAKIR

Ümit ÇAKIR Aktif Üye

Motosiklet:
    Asya
    ölen kardeşimize allahtan rahmet,ailesine başsağlığı diliyorum.kız arkadaşınada acil şifalar,iyi olur inşallah.

13. Can ULUSOY

Can ULUSOY Üye

arkadaşımıza Allahtan rahmet yakınlarına sabır diliyorum ... gerçekten üzücü bir olay :(:( ... inş hastanedeki kardeşimiizde bir an önce sağlığına kavuşur ....

14. Umut Karkın

Umut Karkın Organizatör

Motosiklet:
    Aprilia
    Allah rahmet eylesin, geride kalanlara sabır versin, ateş düştüğü yeri yakar biz unutur gideriz, ama yakınları hiç bir zaman unutamayacak, hep içlerinde bir acı sızı kalacak...

ölümün her türlüsü zor allah herkeze hayırlı bir uzun ömür versin.

15. osman42

osman42 Yeni Üye

allah rahmet eylesin yakınlarına saqbır versin