Bir sorum olucak...?

Konu, 'Ne Almalıyım Nereden Almalıyım' kısmında batuhan82 tarafından paylaşıldı.

1. batuhan82

batuhan82 Yeni Üye

Benimde ilk motorum 250'lık ve vitesli bir makına ve ben 2 sene kadar bindim ve şimdi yeni bir makina almak istiyorum kawasaki 2005 zx-6r yada honda cbr 600 serisinden ama şuan bir karar vermedım benim için uyugunmudur hangısı benım ıcın daha iyidir daha az sorun yaşatır veya parcası çok pahalı mı tam tercübe sahibi deyilim bana biraz yardımcı olursanız sevınırım...

2. ahmet.gndgd

ahmet.gndgd Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    2005 zx6 bence cok yakışıklı
    parca fiyatları acısından yamaha bitane :) dierleri pahalı diye biliyorum ben

3. Mustafa.Dağ

Mustafa.Dağ Üye

parça konusunda hepsi kazıkçı,ama suzuki en kaliteli malzemesi olan motordur

4. huseyin.sait.61

huseyin.sait.61 Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Honda
    karadag kardeşime katılıyorum hepsi pahalı ama honda birazdaha uygun olması gerekmezmi en yaygın olanı o
    buarada karadağ kardeşim bende vatani görevimi osmaniye il jandarma komutanlıgında yaptım 7ayı tecirli köyü karakol komutanlıgında 6ayı ilmerkez komutanlıgında son iki ayı da sürgün dolayısıyla kadirli ilçe komutanlıgında sen neresindensin osmaniyenin bir bakıma hemşeri sayılırız

5. Ferhat Taskın

Ferhat Taskın Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Yamaha
    Merhaba Batuhan Kardeşim;

kawasaki 2005 zx-6r Modelini Ve Markasını düşüncelerinden Silmeni Öneririm..
    nedenine gelince hem parçası pahalı bakımı zor olan bir makinadır...

sana önerebileceğim üç marka var;

Yamaha-Suziki-Honda

Şehir içinde kullanımı rahat olması açısından R modellerini önermiyorum, enduro,feyzır,naket tarzlarına yönelirsen sanırım bu senin sürüş keyfin açısından daha yararlı olacağını düşünüyorum..

hayır ben R tarzına bineceğim diyorsanda;
    Şehir içine bana göre Kullanımı en uygun olanı Yamaha YZF R6 Modelidir..

6. Mustafa.Dağ

Mustafa.Dağ Üye

ben merkezdeyim kadirli yolu kavşağındayım gelisen bu taraflara beklerim inşallah,keşke önce görüşseydik iyi olurdu

7. huseyin.sait.61

huseyin.sait.61 Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Honda
    nebileyim üstat ozamanlar moturum olacagını bile düşünemezdim osmaniyeyi çok sevmiştim zorkun yaylası mütiş aslantaş açıkhava müzesi ,kastabala kalesi çok güzelyerler orda askerlik yapmak çokgüzeldi