bmv f 650

Konu, 'Enduro' kısmında fuat karadag tarafından paylaşıldı.

1. fuat karadag

fuat karadag Aktif Üye

arkadaşlar aranızda bmv f650 kullanan varmı 1996 model bi f 650 için önerileriniz neler kaç para versek hakkıdır birde bu yaştaki motor yaşlımıdır yoksa bmv olması yaş sorununu ortadan kaldırırmı . yamaha xt 600 aradık ama temizini bulamadık belki bmv buluruz. yardımlarınızı bekli yorum.

2. fuat karadag

fuat karadag Aktif Üye

arkadaşlar dün bi başlık açtık ama henüz bişi yazan yok . yok mu bu bmv hakkında bişiler bilen.

3. Goktug Uguz

Goktug Uguz Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    ben kullanıyorum bmw f650 97 model bi arkadasımda da 94 modeli var motorlar bence harika butun o yastaki motorlara gore super kalıyor. Yedek parçalasını borusan dan bulabiliyorsun fakat borusan da tahminin üzere fiyatları boru. Ayrıca temizini bulursan ki cok kotusune ben daha rastlamadım hic sorun cıkartmaz . tabi ki kullandıgın yere gore degisir. ben mesela biraz abartı kullanıyorum hatta enduro yu gectim cross yapılacak yerlere bile sokuyorum agır olması dolayısıyla tabi zor oluyor. bir depoyla yaklasık 300 km gidiyor (depo:18 lt ) Hic bir elektronik aksam icermediginden tamiratı kolay. yani herhangi birine bile gotursen mekanik agırlıklı oldugundan kolayca cozulebiliyor. Birkac kisiden cok arıza yapan motor cok dert motor bunlar gibi seyler duydum ama o paralara alınabilecek bir motor.

Yani kısacası max 50000 olacak sekilde almaya bak. Birde ozellikle ustundeki parcaların orjinal olmasına dikkat et. Soyleyebileceklerim bu kadar.

Recep Varlı bunu beğendi.
  4. fuat karadag

fuat karadag Aktif Üye

eyvallah göktuğ kardaşım saolasın.birde km si önemlimidir az veya çok km yapmış olmasını kastettim. burda var bitane motora acemi eli değmemiş .temiz görünüyor.

5. Goktug Uguz

Goktug Uguz Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    valla dedigim gibi aslında km cok sey ifade etmiyor ama 50-60 bin i gecikse bence dusunme.

6. fuat karadag

fuat karadag Aktif Üye

eyvallah baba .

7. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    13 yaşında bir motorda km pek sorulmaz.durumu iyi ve fiyatı makulse alınabilir.