BMW Motosikletletleri Destek Hattı

Konu, 'BMW' kısmında ulas tarafından paylaşıldı.

1. ulas

ulas Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Yamaha
    BMW Motosikletleri ile ilgili destek almak için bu bölümü kullanınız

Ferhat Taskın bunu beğendi.
  2. ecbiner

ecbiner Yeni Üye

ben suzuki dl 650 kullanıcısıyım,bir tanıdıktan bmw K1200 S takas yapmayı düşünüyorum ancak bu motorla ilgili yeterli bir bilgiye sahip değilim,fikrinizi paylaşmak isterim, teşekkürler

ahmet usta bunu beğendi.
  3. Ferhat Taskın

Ferhat Taskın Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Yamaha

BMW dan kuslar bildirdigine gore K1200S satisi belirsiz bir sure icin maalesef durdurulmus bulunuyor.

Sebepler soyle siralaniyor... Oncelikle kam mili metal sertlestirme yetersizligi nedeniyle buzuluyormus.

Digeri ise son derece ilginc, saft mili isindiktan sonra yuvasinda 1cm ! ye varan oynamalar yapiyormus...

Bu sebeplerle hem test surusleri hem satis islemleri durdurulmus vaziyette...

Resmi aciklama herhalde yakinda BMW dan gelir.

Saygılarımla;

4. Omer

Omer Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Vay anasına yaaa...Çok ilginç.Demekki bmw de olsa hata yapabiliyormuş.İşte kul yapısı bu dedikleri olaya örnek! Bu arada ecbiner dl 650 sine sıkı sıkıya yapışsa iyi olur :)

5. alperen eraslan

alperen eraslan Yeni Üye

merhabalar
    Bir suredir BMW R26 bakıyordum bir tane buldum.Fakat motor hakkında hic bilgi sahibi degilim.En nihayetinde bu motorlar klasik ve hassas motorlar dolayısıyle usta ve parca bulmakta zorlanırmıyım .Surekli bakımı yapılsada sureklı sorun cıkarırmı dye korkuyorum cesaret edemıyorum ama satan arkadas sole not yazmıs deıstırdıgı parcaları sıralamıs:

Motorun her zerresinde el emegi sabır var.Aldığımda orjinal olmayan heryerini değiştirip % 100 orjinal hale getirmek için 9 ay uğraştım.Far tası,ön çamurluk ve tutucusu,tekli pagusa sele,çamurluk üstü oturak...aleminyum jantları mevcut göbekleriyle birlikte sadece telleri dizilip akord edilecek.Motor blogu BMW piri Düzcedeki Tahsin usta tarafından yapıldı.Revizyonla birlikte krank kolu,bilyaları,sibop itecekleri,balataları ne gerekiyorsa hepsi fabrikasyon parçalarla değiştirildi.Krom parçalar işin erbabına yaptırıldı.Tam istediğim gibi oldu,fakat yıllar öncesinde geçirdiğim motor kazası sebebi ile ailem kullanmam konusunda isteksiz.Bende kalıp vitrinlik olsun istemiyorum binmek için toparlanmış bir klasik.Kıymetini bilecek bir BMW severe devretmek istiyorum.Satışıyla ilgili sorun yok evrakları tamam vergileri ödenmiş,dosyası faturası elimde.Hayırlısı olsun diyorum.

Fakat yınede cesaret edemedim motor un benzin tuketimi ne olur v.s eger bilgi verebilirseniz cok sevinirim

6. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Önce sizi tanımamız lazım.

Bakınız ne demişiz bizim buralar için.

[​IMG] Çok Önemli!!! [​IMG]

>>>>>MF Kuralları<<<<<

>>>>>Kullanıcı Adı (Nick)<<<<<

>>>>>Profil Bilgileriniz<<<<<

>>>>>Sizi Tanıyalım<<<<<

Anlayışınız için teşekkürler, Motosikletforum Yönetimi...

7. Mehmet Deniz Yılmaz

Mehmet Deniz Yılmaz Yeni Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Selamlar,bir süredir kara verdim,BMW K1300R almak istiyorum.Güncel kasa 2009'dan beri üretilmekte.2013'ü bekleyeyim mi,4 yıllık kasa,artık yenisi yeniliklerle gelir diye düşünüyorum,ne dersiniz,bir değişikli olur mu?

8. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    2013 modeller an itibari ile zaten tanıtımı yapılmış durumda.

9. Mehmet Deniz Yılmaz

Mehmet Deniz Yılmaz Yeni Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Nereden inceleyebilirim?