Bodrum'dan Merhabalar...

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında trafomerkezi tarafından paylaşıldı.

1. trafomerkezi

trafomerkezi Yeni Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    Adım Memet. Aslında motor geçmişim 90'ların ortasına dayanıyor. İstanbul'da yaşadığım yıllarda Honda Rebel'le başlayıp ardından 600'lük Shadow'la 3 yılımı geçirmiştim motor üstünde. Ama evlilik, çocuk derken uzak kaldım motorlardan. Bodrum'a taşındıktan sonra yaşadığım yerin de şartları motora çok daha uygun olduğu için yeniden geri döneyim iki tekerlere dedim. Bu arada bisiklete binmeyi asla bırakmadığım için çok yabancılık çekmeyeceğimi düşündüm ama gene de işimi garantiye alayım diye 125'lik bir scooter'la başladım sıfırdan. 1.5 yıl onu kullandıktan sonra yıllardır aklımda olan kayışlı EN 500'lerden edindim. Şimdilik alışma devresindeyiz. Herkese selamlar, sevgiler...

2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Hoş geldiniz sefalar getirdiniz.
    Eğitimlerimize ve Gezilerimize de bekleriz.,

1- Full korumalı kıyafet ekipman ve kafanızı koruyacak kalitede KASK alın ve kafanızda kullanın.Mevsim itibariyle bazı maymunlar gibi kolunuzu korumak için değil kafanızı korumak için KASK alın ve kafanızda kullanın.Bazı maymunlar dirseklerini korumak için kaskları oraya takarlar.
    2- Motosiklet kullanmak basit bir eylem değildir.Siz onu basite alırsanız o size daha da basite alır ve basitçe telef olursunuz.
    Bu yüzden trafiğe çıkmadan önce mutlaka "Güvenli Sürüş Teknikleri" eğitimlerini alınız.
    Bakınız:http://www.lamatech.com/ bu adresi inceleyiniz ve iletişim bölümünden Rahmi Hocamızın telefonuna ulaşıp eğitim için randevu alın.

Ve imzamdakileri okuyup bilinç altınıza kazıyın.

Not:Forum kurallarımız gereği nick (Rumuz) kimlikte yazılı olan ad soyad olması zorunluluğu vardır.
    Nickinizi bu http://www.motosikletforum.com/showthread.php?p=91105#post91105 linke tıklayıp değiştirme talebinde bulunabilirsimiz.

Ziya Çerezci bunu beğendi.
  3. Onur Filiz

Onur Filiz Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    MF ailesine hoşgeldiniz,keyifli forumlar..

4. Gökhan TUNALI

Gökhan TUNALI Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
    Hoşgeldiniz.

5. Hakan Çıtır

Hakan Çıtır Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kanuni
    Aramıza hoş geldiniz

6. Barış

Barış Site Müdavimi