Bölgemizdeki tamircileri de tanıyalım!!

Konu, 'Tanışma Alanı' kısmında Fatih Genç tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Genç

Fatih Genç Aktif Üye

Motosiklet:
    Kanuni
    Motosiklet sürmeye Sinop' ta başladım tanıdığım insanlar motorcular tamirciler vardı sonra samsuna geldim. Bir yönlendirme üzerine Tonyalı Salih usta isimli tamirciye peşin para verdim 3 aydır motorumu yapmadı bu akşam son noktaydı Samsun Motosiklet Spor Kulübünden Volkan adlı arkadaşla daha önceden hiç tanışmamış olmamıza rağmen sırf daha fazla mağdur olmayayım diye ustayla o muhatap oldu ona buradan teşekkürlerimi bir kez daha iletmek istiyorum.
    Gelelim işin sonucuna motosikletim hala tamir edilmedi tam oradan çıkarken babam bir kaç arkadaşıyla geldi ve ustaya son kez göz dağı verildi. Umarım Salih Usta daha fazla uzatmadan işin tadı kaçmadan bu işi çözer çarşamba günü akşam saatlerine kadar ya motorumu yapacak ya paramı geri iade edecek. Umarım daha fazla uzatmaz ve insanca bu konu hallolur.
    Bu konuyu tanışma kısmına açmamın sebebi hayatta hiç bir ustaya peşin para vermemek konusunda aldığım dersi yeni tanıştığım sizlerle paylaşmak arzum. Kendinize iyi bakın SAMSUNDAN Fatih GENÇ...

2. Berkay Ömür

Berkay Ömür Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    valla mümkün olduğunca hiçbir ustaya vermek istemiyorum motorumu. çünkü hepsi karaktersiz insanlar. bugüne kadar bir tane bile iyi biriyle tanışmadım. motoru açıyorlar, keyfi gelince yapıyorlar. senden aldığı parçayı başkasına takıp, senin buji,filtre vs neyse değişmesi gerekiyor diyerek sana gösteriyor. kle 500 aldım ben yeni, şimdi bulabilirsem usta arıyorum. bulamazsam servise vereceğim. Her iki tarafa da versem başında bekleyeceğim. gerek 10 saat gerek 20 saat. motorlarınızı falan kımseye bırakmayın.

3. Fatih Genç

Fatih Genç Aktif Üye

Motosiklet:
    Kanuni
    hangi ildesin ortak bi usta bullaım