Boschnak kimdir, nedir, necidir?

Konu, 'Tanışma Alanı' kısmında boschnak_tr tarafından paylaşıldı.

1. boschnak_tr

boschnak_tr Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Ben İstanbul'dan 21 (1991 doğum) yıllık 1 adet Ahmet. İstanbul üniversitesi hukuk fakültesinde 3.sınıf öğrencisiyim. Aslen Bosna Hersek Bihaç'lı olan bir bireyim. Kimlik Balıkesir Erdek'lisin der..
    7-8 Yıldır boks,muay thai,wing tsun, rugby amerikan futbolu vb. bir sürü sporla uğraşır dururum. Enerjimi atmak için yeni şeylere olan merakım bitmedikçe ölmem sanırım.. (spor önerisine açığım)
    Bir kaç dernek ve vakifta gönüllü olarak çalışırım. Gençlik meclisi kültür sanat komisyonu üyesiyim.(daha fazla vakıf ve dernekte gönüllü çalışmak için davetiye beklerim)
    Yaklaşık 3-4 yıldır da motosiklet delisiyim.. En başlarda idmanlardan çıkınca otobüs beklememek için motor alayım derken şimdiler bir motor alsam da daha uzakta idman yapacak yer buluruz elbet düşüncesiyle hareket ediyorum [​IMG]

Motor hayranlığım, önce cruiser motosikletlerle başladı sonra şehir içinde bana kıvraklık ve çabukluk vadetmediklerini düşünürken karşıma supermoto'lar çıktı. İstanbul için üretilmiş gibi duran bu farklı oyuncaklar beni kendisine hayran bıraktı. Naked motosikletlerde görsel olarak çok güzel geldiğinden belki hayatımda onları da sürme fırsatım olur..

Ocak 2013 itibariyle,4 bin liracık olan bütçem sebebiyle, önce eğitim sonra ekipman sonra motosiklet sonra kalırsa da ehliyet alacağım.

Cümleten iyi forumlar..

2. Hakan.Ulukavak

Hakan.Ulukavak Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Ahmet hoşgeldin,
    4 bin liraya 2. el bi honda cbf 150 yada ybr 125 artı ekipmanlarını alarak olaya güzel bi giriş yapabilirsin.
    İstanbulda gezi ve turlar organize etmeyi düşünüyorum, umarım görüşürüz.
    Öncelik sırasını ehliyet>ekipman>motor>eğitim olarak revize etmeni tavsiye ederim.