böyle oyun görülmedi

Konu, 'Bilgisayarda Motosiklet Oyunları' kısmında tayga berat kılıç tarafından paylaşıldı.

1. tayga berat kılıç

tayga berat kılıç Aktif Üye

arkadaşlar motogp nin 2008 serisi geçtiğimiz ay çıktı ilk olarak oyundaki bazı hataların önceki serilere göre birçok eksisi olmasa da bir iki hata gözümden kaçmadı birincisi motogp clamanında 89 km yi geçemedim nedense oyunu oynayanlar bilirse bana özelimden nasıl 300 e çıkabileceğimi göstersin google ye girip görsellerden motogp 08 yazıp resimlere balabilirsiniz ben konuyu buldum denedim ama tecrübesizlikten dolayı ekleyemedim neyse girip bakarsınızzzz saygılar

2. tolgafb

tolgafb Üyeliği İptal Edildi

Motosiklet:
    Henüz Yok
    EEt baya hata war ben evde oynuyorum vitesi attırırken Debriyajı sıkacagına vitesi duşururken sıkıyor ama grafikLeri hoşuma qitti ..

3. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    oldu olası motorsiklet oyunları araba oyunları kadar başarılı olamadı zaten:(

4. Hakan Karael

Hakan Karael Site Müdavimi

Motosiklet:
    Aprilia
    alın bir x box çok güzel versiyonları var arkadaşlar tavsiye ederim ;)

5. mehmetpolat

mehmetpolat Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kawasaki
    gelmiş geçmiş en başarını yarış oyunu yapımcısı electronicarts NFS serisiyle her zaman liderliğe oTurmuştur son zamanlarında en başarılı yarış oyunu nfs UNDERCOVER %100 kariyeri tamamladım bugatti veyron'a kadar bi dünya araba var ve modifiye yapabiliyorsunuz bu aralar bir oyun alacağım ama ne alsam diye düşünen arkadaşlara tavsiyemdir.