Bu adam kafayı yemiş

Konu, 'Motosiklet Videoları' kısmında OmuR tarafından paylaşıldı.

1. OmuR

OmuR Yeni Üye

Tesadüfen gördüm böyle bir sürüş tekniği varmı ya... ya bu adam aşmış . den gesini nasıl sağlıyor bu adam..

2. Mahir Akhan

Mahir Akhan Yeni Üye

sanırım hollandada oldu bu olay

3. OmuR

OmuR Yeni Üye

o suratte nasil gidiyor cok iyi bir surucu

4. Gürsu

Gürsu Aktif Üye

Motosiklet:
    Hyosung
    youtube'da hayabusa halil diye bir kullanici var. akil almaz hizlarda benim 100le giremeyecegim virajlari aliyor. onlarca videosu var kendisinin ve arkadaslarinin. gercekten buyuk yetenek. istanbulda veya yakinlarda oturanlar tanisabilir sanirim kendisi ile. yorumlara cevap da veriyor ayrica.

5. Gökhan Yasdal

Gökhan Yasdal Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Suzuki
    100 luk cup un egzozunu sokup garip garip stickerlar yapistiran apacilerden bir farki yok bence. Herseyi anladim ama bu az gelismislerin lastiklerinden garip dumanlar cikarmasini sanirim hic bir zaman anlayamayacagim. Bu tip videolar ciktiktan sonra kendini riske atip video kaydetmeye calisan genclerin de sayisi artti. Youtube da paylasacagim diye' normalde almayacaklari riskleri alip kendilerini tehlikeye atiyorlar. Ozenip tanismak isteyen genclere akil fikir diliyorum.

6. goksel ozdogru

goksel ozdogru Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    arkadaşlar bu tip hareketler terbiyemize mugayir hareketlerdir. biz efendiliği efelik sayarız. felsefemizde başka insanları tehlikeye atmamak vardır, heleki bizim yüzümüzden...

Şenol SEL bunu beğendi.
  7. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Neye göre hangi kritere göre iyi sürücü.Bana göre önce kendi hayatını sonra başkalarının hayatlarını riske atanlar sürücü olamaz.
    Onlar sadece MAYMUN olabilirler.
    Çok hızlı gitmek trafikte şov yapmak başkalarının ardından küfür etmelerini sağlamak iyi ise ben almayayım alana da engel olmayayım.
    Biz kendi halimizde trafik şartlarına göre hareket etmeyi seven önce kendisine saygı duyan sonra da başka hayatlara saygı duyan bireyler olmalıyız ki biz forum olarak öyleyiz.
    Bu tür tehlikeli ve saygısız hareketleri yapanlar eziktir.Toplumda bu hareketlerle anılma hoşlarına gider.Başka türlü toplumda kendine yer edinememiş eziklerden ne bu Motosiklet Kültürüne camiasına ne de ne de bizlere bir faydası olmaz olmayacakta.
    Tanıdığım bir kaç mal var vucunda 72 platinle yaşamaktan övgü ile söz eder.ALLAH'a çok şükür onun yaşından fazladır sürücülüğüm var hala bir platinim yok olmasınıda istemem.Platin takılacak bir kazam olmuşsa nedenine bakarım olmaması için çaba sarfederim bu mallar gibi övünmem utanırım.

Emrah.Mandaci ve goksel ozdogru bunu beğendi.
  8. Ramazan Ak

Ramazan Ak Yeni Üye

Otoyolda bilinçli yapılmış hareketler bunlar

9. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Nasıl bir bilinçli bu hareketler.Biraz açalım mı.Bilgilensin arkadaşlarımız.

10. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Biz bu tür sürücülere MAYMUN sürücü deriz.
    Neden mi.Düz yolda motosikletin sürücüye ihtiyacı olmaz.Bir maymunu eğitin koyun üstüne gazı sabitleyin motosiklet gider.Ne var düz yolda bunu yapmaya.yerse bu gibi ahmakları stelvio gecidinde görelim.Aynı sürüş şeklini orda yapsın ama yemez.Mümkün değil.
    Mesela işte burada görelim bu tür ahmaklıkları erdem sayanları

Sanırım kısa zaman sonra Erol Hocamız bu yola gidecek.Bu yolu sağ salim bitiren bizde Hacı olarak anılır.Ve hemen her motosiklet sürücüsünün gitmek istediği yerlerden biridir.bende çok istiyorum.ALLAH hepimize bu yolda sürüş yapmanın imkanını versin inşallah.

Mert ve Gökhan Yasdal bunu beğendi.
  11. goksel ozdogru

goksel ozdogru Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    valla ramazan bence otobanda bilinçsizlik hareketleri desek daha doğru sanki

Şenol SEL bunu beğendi.
  12. Gürsu

Gürsu Aktif Üye

Motosiklet:
    Hyosung
    az once valentino rossinin paris sokaklarinda promosyon amaciyla bir turunu izledim. adam bildigin 30-40 la gidiyor. etrafinda da tonla motor ve guvenlik var. aacaba nasil kullanicak diye ozellikle dikkat ettim. surekli her iki aynasini kontrol ediyor adam. ayrica biraz hizlaninca kaskin vizorunu indiriyor. motogp izleyenler bilir. bu adam yarista bile ucuk hareketler yapiyor yeri gelince. zaten finishleri ile meshur. akrobasi yapiyor cogu zaman. ama sehir icinde herseyden once guvenlige onem veriyor. bence bundan ders almaliyiz.

ayrica daha once de dedigim gibi ghost rider'dan daha buyuk yetenekler var youtubeda. herkesin hayatini tehlikeye de atsalar inanilmaz bir surus teknikleri var. ghost rider cogu videosunda hep duz yolda basiyor. hiz yapiyor ama hiz yapmak senol abinin dedigi gibi yetenek isteyen bir sey degil.

Şenol SEL bunu beğendi.
  13. OmuR

OmuR Yeni Üye

hocam bana o linki yollarmısın ?

14. OmuR

OmuR Yeni Üye

15. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Arkadaşlar videoları bakıp onlar gibi olmaya çalışmayın.Basitçe telef olursunuz.
    Onlar buralara gelmek için çok çalıştılar ama bilinçli eğitimciler ders aldılar.Ve bizler tarfikte araç (Motosiklet) sürüyoruz.
    Onlar hünerleri her türlü güvenliğin en üst seviyede alındığı yolların en iyi olduğu ve karşı trafiğin olmadığı yerlerde yarışıyorlar.
    Videolara bakıp sürücü olunmaz ama iyi AHMAK olunur.

16. Gürsu

Gürsu Aktif Üye

Motosiklet:
    Hyosung

izledigim bu degildi ama evet rossi'nin bu surusuydu. adam istese tum parisi tek tekerle gezebilir hem de o islak yolda. ama gayet dikkatli kullaniyor. hava atmak icin gaz bile vermiyor bosa. halbuki bu adam yarisin icinde bile cilgin ataklar yapiyor. ben 250lik kullaniyorum. gayet de yavas kullaniyorum. belki inanmazsiniz ama araba surerken daha cok tehlike ile karsilasiyorum. kendi surusumun videolarini koyucam. hem hatalarimi soyler burada bizden ustalar.

17. OmuR

OmuR Yeni Üye

250 hangi model kullanıyorsun cbr 250 cc mi ?

18. RamazanAK

RamazanAK Yeni Üye

Buda bir başkası

Yerleşim yeri içinde otoban kılıklı yerde yapıyor