Bu kadarda olmaz ki :)

Konu, 'Motosiklet Kaza Haberleri' kısmında savas ozdemir tarafından paylaşıldı.

1. savas ozdemir

savas ozdemir Yeni Üye

merhaba arkadaslar bugun size basimdan gecen bazi olaylari anlatmak istiyorum . bir arkadasimla beraber tek seritli bir yolda yagmura yakalanmadan acele bir sekilde eve gitmeye calisiyoruz kaskimin (yarim kask) cami tutan sol vidasi dustugu icn cam bir oyana bir buyana salanmaya basladi cami kirdim attim o ara yagmur da bastirdi allaha emanet gidiyoruz yolda o ara telefonumn caldigini hissettim ve kenara cektim arkadas devam etti o ara solladigimiz belediye otobusu yanimdan korna calarak gecti :) ben isimi halledip arkadasa yetismeye calisiyorum otobusn arkasindayim sola sinyal veriyorum sellektor yapiyorum korna caliyorum ama nafile herif inat etti gecirmiyo beni en son boslugu buldum yapistirdim bi makina hefifyen tekere gelmesinmi yer zaten islak tank slap a geldik :( yagmur iyice bastirdi 10 dk yagmurun dinmesini bekledik falan en son ciktik yola o ara arka teker yalpalamaya basladi zemin islak heralde kaymistir diye onemsemedim o ara baya bi gazi actim makina teklemeye basladi gaz tepki vermedi falan sabit devirde dukkanin 500 m yakinina gelebildik benzinde bitti oh . simdi isin yoksa itikle allah itikle dukkanin onune cektim allaha sukur derken bi baktim arka teker de hava kalmamis ..en yakin dukkan 500-600 metre de ne yaparim yarin diye dusunurken arkadas gazi fazla aciyor ve motor bi yanda arkadas bi yanda geliyorlar bnm motor yerde arkads yerde arkadasin kawa yerde .. bnm motor yag damlatiyo baya .. sans yokki abi bizde basimiza gelmeyen kalmadi dusunuyorum yarin ne gelecek basimiza..

2. İsmail

İsmail Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Öncelikle geçmiş olsun. Aslında anlattığınız herşey çok büyük dersler.

1- yarım kaskı bu yüzden kullanmam. O vide yere düşerken açılıp yüzünüzü vursanız :( o nedenle full face alın derim hep.

2- lastik basınçlarında hepimiz üşeniyoruz ancak her yola çıkmdan kontrol şart. 3 gün önce hava bastığım lastikten 1 psı eksilmişti bugünkü kontrolde.

3- hareket etmeden önceki park yerinizi kontrol ettiniz mi? Belkide ilk baştada yağ kaçağı vardı :(

4- özellikle büyük araçlardan uzak durum çünkü genelde bizi göremezler!

Gerçekten geçmiş olsun. Allah korumuş birçok şeyden

savas ozdemir bunu beğendi.
  3. recep

recep Yeni Üye

Motosiklet:
    Mondial
    arkadaşım çok geçmiş olsun lütfen dikkat

4. goksel ozdogru

goksel ozdogru Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    geçmiş olsun allah beterinden saklasın...

5. savas ozdemir

savas ozdemir Yeni Üye

sagolasin arkadaslar benim en cok korktugum sey tank slap oldu aslinda devriyaj ayari da yapmam gerek ve lastik kontrolu gercekten cok onemli bunu tekrar anladim :)

6. Erdinç Yıldırım

Erdinç Yıldırım Yeni Üye

Valla geçmiş olsun nerdeyse olmayan kalmamış ....