bu mümkün mü?

Konu, 'Servis ve Teknik Destek Genel Konular' kısmında snnemr tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. snnemr

snnemr Yeni Üye

Motosiklet:
    Ducati
    herkeze iyi günler forumdaki ilk konum ve ilk mesajım :). sorum şu arkadaşım kawasaki ninja alıcak ve dün konuşurken bana lastilerini değiştireceğini ve daha kalın lastikler takacağını söyledi. motorsikletin standart lasitklerini değiştirip daha kalın lastikler takılabilirmi. eğer takılırsa diğerkiparçalarının değiştirlmesi gerekir mi? :confused: bana pek gerçekçi gelmedi.

2. Goktug Uguz

Goktug Uguz Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Oncelikle merhaba diyelim ,

Bildiğim kadarıyla lastiğin kalınlığını değiştirebilirsin, önemli olan dönme çapının değişmemesi.

3. snnemr

snnemr Yeni Üye

Motosiklet:
    Ducati
    peki süspansiyon ve şasi de oynama olur mu?

4. Onur Filiz

Onur Filiz Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    snnemr forum kuralları gereği kendinle alaklı bir tanıtım msjsı (konusu) açmamışsın ve kullanıcı adın isim.soyisim olmalı.. ki zaten görüyorum kalıcı değil işini çözmek amaçlı aramızdasın??yanılıyormuyum ??? gerekli linkler imzamda mevcuttur..

konu tarafımdan kilitlenmiştir gerekli bilgileri verdiğinde (kendınle alakalı) konu açılacaktır..

göktuğ hocam yeni açılan konulara cvp yazmadan üye arkadaşımızn foruma yolladığı msj adatine bakalım !!!

Şenol SEL bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.