Bu şartlarda hangi motor?

Konu, 'Ne Almalıyım Nereden Almalıyım' kısmında Kaan Tunç tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Kaan Tunç

Kaan Tunç Üye

Motosiklet:
    Honda
    Forma yeni üye oldum çünkü konulardaki yorumlarınız vs bana oldukça iyi geldi size danışmak istedim.ben motor almak ıstıyorum ılk motorum olacak açıkcası bende görünüş önemli.ben biraz kalıplı bir insanım o yuzden geniş motorlar hem gorunus olarak bende bana daha iyi gider diye düşünüyorum.Racer 200 e baktım fakat yorumlarınız o motor hakkında hoş değil.Ben motor almayı dusunuyorum evet fakat Racer gorunusunde olması lazım açıkcası bırazda görünüş önemlı benim için.zonguldakta oturuyorum her yer bayır sıkıntı çıkartırmı motorlar ona göre ozel bı şey mı almalıyım.honda cbr 125r demıssınız.acıkcası butce olarak Racer ve biraz ustu olabilir.Yardımcı olursanız cok sevınırım..

2. Eyüp Devecioğlu

Eyüp Devecioğlu Yeni Üye

Motosiklet:
    Mondial
    kardeş eğer görünüşe önem veriyorsan ben derim ki kanuni phantom al. Hem fiyat olarak uygun hemde çok güzel bir görünüşü var. Kırmızı yada beyaz olanını tavsiye ederim. 4000-5000 arası fiyatları var. ( Sıfır fiyatları) Bende bir değerledir...

3. Fahrettin

Fahrettin Aktif Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Hocalarım bu konuda size daha iyi seçenekler sunacaktır fakat benim görüşüm ilk motosiklet deneyiminiz olacaksa bu motor illa yere yatacaktır. Bu nedenle yerinizde olsam racing tipi yani düştüğünde grenajı fazlaca hasar alabilecek motorları tercih etmezdim.. En azından başlangıçta tercihlerim arasında racing olmazdı..

4. Ekrem Kalafatoglu

Ekrem Kalafatoglu Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    lutfen ımzamdakı forum kurallarını yerıne getırınız o zamana kadar konu kılıtlenmıstır Keyıflı forumlar

Davut ve Şenol SEL bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.