Bu scooreti kullanan varmı motoran moreno 100

Konu, 'Scooter - Maxi Scooter Kullanıcıları' kısmında Şükrü Açıkgöz tarafından paylaşıldı.

1. Şükrü Açıkgöz

Şükrü Açıkgöz Yeni Üye

Arkadaşlar hepinize merhabalar.

2. DEMİRAT

DEMİRAT Üyeliği İptal Edildi

şükrü ben sana soracagın sorunla ilgili konu aç dememiştim sadece kendini tanıtan bir konu aç demiştim bak alta yapayım örnek olsun diye

aranıza yeni katıldım(konu başlıgın bu)

selam arkadaşlar ben yaşım şu filan sehirde yasıyorum motosiklet deneyimin varsa ondan bahset kac senedir kullanıyorsun motosikleti,yani sadece seni tanıtan konu olacak zaten soracagın soruya konu acmışsın bilmiyorum anlatabildimmi sadece kendini tanıtan bir konu açman gerekiyor

3. Şükrü Açıkgöz

Şükrü Açıkgöz Yeni Üye

Ömer Hocam şimdi düzeltiyorum.

4. DEMİRAT

DEMİRAT Üyeliği İptal Edildi

şükrü hocam bu bahsettiginiz motosikletler cin malı,forumda genel görüş cin malı motosikletlere, cinliler yaptıgı için deyil kalitesinin çok düşük olması nedeniyle önermiyoruz,illada scooter alacam diyosanız yamaha yada honda markaları,kısaca japon markaları öneriyoruz,başınız arımasın sorunlarla karşılaşmayın diye,eger paranız kısıtlıysa bekleyin,denkleştirin paranızı, japon markalardan alın derim,tabi bu motosikletten evel yapılması gerekenler var egitim ve koruma ekipmanları gibi bu konuyla ilgili şenol hocam gerekli bilgiyi ve acıklamayı size sunacaktır

5. Şükrü Açıkgöz

Şükrü Açıkgöz Yeni Üye

Sevgili Ömer Hocam.