Buda yeni oyuncağım :) honda cbf 600

Konu, 'Motosikletinizin Resimleri ve Videoları' kısmında alper.turksen tarafından paylaşıldı.

1. alper.turksen

alper.turksen Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    Herkese merhabalar bir süredir iş yoğunluğundan fırsat bulup siteye giremiyordum kış gelmesiyle işler biraz hafifledi ve tekrar buradayım kısa bir süre önce yeni oyuncağımı aldım işte fotoğrafları.

2. İsmail

İsmail Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Hayırlı uğurlu oksun. Allah kaza bela vermesin

alper.turksen bunu beğendi.
  3. Bilgin Turan

Bilgin Turan Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Suzuki
    Güzel oyuncak Kazasız sürüşler

4. Ramazan Öztemur

Ramazan Öztemur Yeni Üye

Motosiklet:
    Mondial
    Darısı bizim başımıza. Allah kaza bela vermesin. Hayırlı uğuru olsun arkadaş.

5. murat acar

murat acar Üye

Motosiklet:
    Kanuni
    cbf lerde fabrikasyon yağ yakma hatası var diyorlar,doğru mu acaba?Benim pek inanasım gelmedi ama....

6. osman yazıcı

osman yazıcı Aktif Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    hayırlı uğurlu kazasız belasız olsun,
    güzel günlerde güzelliklerle binmek nasip olsun

7. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Mesajın açıldığı tarih 5 Ekim 2013
    Bu markadan Erol Demirtaş'ta da var.Bakalım Erol Hocamız bu konuda ne diyecek. :)

8. alper.turksen

alper.turksen Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    merhabalar hayır böyle bir sorun mevcut değil bu tamamen bir takım kişilerin uydurması diyebilirim.

:) konu hortladı diyebiliriz. Teşekkürler Şenol bey

Şenol SEL ve murat acar bunu beğendi.
  9. murat acar

murat acar Üye

Motosiklet:
    Kanuni
    Gercek kullanicidan bunu duymak cok guzel.Bende enaz250cc bir cbf almayi lanliyordum civarda ki tamirci tanidiklar var israrla bana alma deyip yag yakma sorunundan bahsettiler.dsha once cbf150 kullanmiştim ama ikinci el ve kotu durumda oldugundan ve boyle bir sorunu daha once duymadigimdan test etme şansim olmadi.surekli yag sizdirdigindan yaktigini anlayamazdim zaten.hadi biri salladi diyelim ikisi ucu ayni şeyi soyleyince kafam karişti.hatta tamircinin birisi honda eskidendi şimdu oda cin ordan geliyor dedi.gerci herkesin soyledigine de kulak asilmaz.net te insan herturlu soruya cevap bulabiliyor.ama enguzeli kullanan arkadaşlarin kendi agzindan duymak.cevaplar icin teşekkurler.

10. osman yazıcı

osman yazıcı Aktif Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    tamirciler sana alma demekle haklılar,honda tamircilerin düşmanı,kedi köpek gibi birbirlerini sevmezler

nedenmi ? : honda tamire gitmez,sadece bakıma gider

erol81 ve murat acar bunu beğendi.
  11. murat acar

murat acar Üye

Motosiklet:
    Kanuni
    Haklisin galiba.cunki tamircilerin cogu Allah su cin malini icat edenden razi olsun,bunlar olmasaydi ac kalirdik dediklerine şahit oldum.

12. osman yazıcı

osman yazıcı Aktif Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    bende iki tane scooter var honda fizy ve honda special sadece bakım için servise gönderirim,ortalama günlük 300-500 km yol yaparlar
    ve sırtlarında 100 - 150 kg yük , çin mallarının yakıtları biraz daha az galiba,ama sorun dan kurtaramıyorsun ki , motor eskiyene kadar tamirciden çıkamıyorsun,değişmen gerekdiğinde çöpe atıyorsun yada çok düşük bir fayata satıyorsun
    şu an keyfe bindiğim honda transalp da aynı şekil, normal bakın ve benzin harici daha bir şey çıkmadı,( motor 2006 model )
    taş gibi,güvende veriyor,biraz fazla yakıyor,eeeee o kadarda olsun,keyf için yakıt hasabı yapan bisiklet binsin,

saygı sevgi selamlar

13. Armağan Pekatik

Armağan Pekatik Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Yamaha
    Ben buna inanmıyorum. Ben bakıma gidip XJ6 ile 600 lira para veriyorum. 5 litre yağ 200 lira yapıyor zaten. 150 lira işçilik. Hava filtresi, yağ filtresi, 4 tane buji dünya para. Çinli motorsikletle 150 lira bakım işçiliği veren var mı?
    Ama şu konudan dolayı demiş olabilir. Çinli motosikletler çıkınca halkın alma kapasitesi arttı. Herkes motorlandı. Dolayısıyla sürümden kazanmaya başladılar. Yoksa çinli motorun tüm parçalarını değiştirsen benim bakım param etmiyor.

14. murat acar

murat acar Üye

Motosiklet:
    Kanuni
    Elbette ama ben umraniye dudullu kirsal kesimden bahsediyorum.burda o tarz motorlar cok az.olanlarda servislere yada daha iyi tamircilere gidiyor.on tane honda,bmw,vs avrupa japon motor varsa bintane cin mali var.ve hergun ariza yapiyorlar.bu maksatla soylemiş olabilir.işi bilen yagini ve diger bakimlari kendi yapiyor zaten.ben asla yag degişmek icin yada buji icin tamirciye gitmem mesela.elektrik tessadindanda anlarim.bi motor indiremem oda gerekli takim ve garajim olmadigi icin.

transalp sevdigim bir motor ama dreksiyon tarzi bana uymuyor.bende gobek oldugu icin egilemiyorum one dogru.chooper tarzi motorlar dreksiyon bakimindan cok daha rahat geliyor bana.bi transalp alip gidon tarzi upergrade yapilabilinirmi acaba..olsada hoş durmaz orjnalligi bozulur sanirim.herşeyden once performans ve denge bakimindanda uyum saglamayabilirde.

15. osman yazıcı

osman yazıcı Aktif Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    senin şekil ve özelliklerine uyacak motor hondada muhakkak vardır,transalp olmaz başka bir şey olur,hondanın arabasını da kullandım en ufak bir sorun yaşamadım... tabii bunu derken hiç sorun yaşamazsın diye bir şey yok,yanlış yönlendirme yapmayalım...

mutlu yıllar

murat acar bunu beğendi.