bulusma

Konu, 'Geleneksel Motosiklet Forum Buluşmaları' kısmında SERVET tarafından paylaşıldı.

1. SERVET

SERVET Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    degerlı arkadaslarım ve degerlı mototr yonetıcılerımız bızım bu ıstanbul MF toplantıları senede bırmı oluyor yada aylıkmı oluyor haftalık oluyorsa nerede ve nasıl oluyor? mıllet toplanıyorda benımmı haberım yok forumu dıdık dıdık edıyorum acaba nerde dıye bır sonuca varamıyorum oysa ankara MF teskılatı her konuyu en ınce ayrıntısına kadar anlatıp bızlerı haberdar edıyor ıstanbul MF teskılatı nerde????

eren, THE-SWAMP ve huseyin.sait.61 bunu beğendi.
  2. huseyin.sait.61

huseyin.sait.61 Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Honda
    yaztatilindeyiz servet abi daha önceki toplantılara ehliyet yoklugu nedeniyle katılamamıştım pzartesi emniyetten alıyorum e+a2 ehliyetimi kgs bile aldım karşıya gelebilmek için artı bizim yani istanbul m.f nin gecenin sessizligi organizasyonlarıda var onlarda başlar yakında

3. SERVET

SERVET Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    valla ne bıleyım nıtro beklıyoruz bır bulusma bır gezı olurda yenı dostlarımızla kucaklasırız dıye ama ıstanbul MF nın gecesıde sessız gunduzude ankara MF ye baksana karınca mısalı calısıyorlar bızde tık yok

huseyin.sait.61 bunu beğendi.
  4. eren

eren Üye

Motosiklet:
    Ducati
    servet abi ankaraya bekliyoruz istanbul mf yı ama sizden ses gelmiyor :)
    abi imkanın varsa toparlanıp ankaraya gelin sizi doyasıya gezdirelim :)

SERVET bunu beğendi.
  5. SERVET

SERVET Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    eren kardesım cok tşk ederım ılgın ve alakan ıcın davet etmen bıle kafi sadece ıstanbulda neden boyle falıyetler olmuyor onu merak edıyorum gercı boşuna merak edıyorum kımsenın bırsey soledıgı yazdıgıda yok zaten kendım calıp kendım soyluyorum kendımde dınlıyorum.

huseyin.sait.61 bunu beğendi.