Bursa'da Motosiklet kazası

Konu, 'Motosiklet Kaza Haberleri' kısmında Şenol SEL tarafından paylaşıldı.

1. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Bir tek teker faciası daha.
    Dün akşam saatlerinde Bursa'da Metin YÜKSEL idaresinde ki GSX-R motosiklet ve yolcusu tek teker yaparken oldular.
    Gördü tanıklarının ifadelerine göre trafikte sürekli tek teker yaparak giden sürücü motosikletin hakimiyetini kaybederek kaza yaptı.Kaza anında yolcu hemen oracıkta, sürücü de hastane de aşırı kan kaybından olmuş.

ALLAH geride kalanlara sabır versin.

Bunca kaza oluyor kimse ders almıyorsa KÜLLAHI önümüze koyalım tekrar düşünelim.
    Tehlikeli olan Motosiklet mi yoksa her naneyi çok iyi bilen ama bir nane bilmeyen bilinçsiz zır cahil sürücüler mi.

2. Onur Filiz

Onur Filiz Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    şenol abi dediğine gelmeye başladım artık bende kendi düşen ağlamaz.. yazık olmuş harcamış kendini

Şenol SEL bunu beğendi.
  3. tayfundonmez

tayfundonmez Yeni Üye

Motosiklet:
    Ducati
    Yazık olmuş. Trafikte bu tip arkadaşlar sayesinde bütün motosiklet sürücülerine etiket yapıştırılıyor! Hız delisi, kural tanımaz vs. hoş karşılanamayacak şeyler bunlar bana sorarsanız.

4. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Ben şahsen hiç hoş karşılamıyorum hatta telef olan için artık zerre kadar üzülmüyorum.Ama geride bıraktıklarına ailesine üzülüyorum.
    Bu türler camiamıza çok zarar veriyor hemde başta aile olmak üzere motosiklete antipatisi olanlara koz vermiş oluyor.Zaten toplumda her konu hakkında süper bilgiye sahip (ama aslında zerre bilgisi olmayan sığ kişiler) bu konuda da çıkıp bıla bıla konuşuyorlar.
    Bizlerde buralarda bilmem neremizi yırtıyoruz motosiklet sürmek efendi kişi işidir Motosiklet sürme eylemi tehlikelidir bu yüzden eğitim almadan trafiğe çıkmayın Motosikleti kendi irade ve sorumluluğunuzda dikkatli sürün diye yırtınıyoruz.
    Sonra bir kaç beyinsiz çıkıyor haddi olmayan motosikletlerle trafikte şov yapıp KOYUN gibi telef oluyor ama o kurtuluyor biz ise tü kaka oluyoruz.

5. Hakan Çıtır

Hakan Çıtır Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kanuni
    Aynen abi geride kalanlar anlaşılır gibi deyil 2 kişiler bide bu nasıl cehalet vay arkadaş delirmişler.

Benim kayınbiraderim prof yarışçı birçok kupası var adamı birkez görmedim öle kafa dikeyim havada sıkayım biraz gazı hava atayım o bile diyor ya aptallıktan başka birşey deyil enişte ki yapamadığı için deyil yanii :(