BWS mi, Piaggio ZIP mi?

Konu, 'Ne Almalıyım Nereden Almalıyım' kısmında yildiraysahinler tarafından paylaşıldı.

1. yildiraysahinler

yildiraysahinler Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Merhaba arkadaşlar,

Yazlıkta (Kaş'ta) kullanmak üzere acilen bir scooter almam lazım. Adaylar arasında bir Piaggio vip var, fiyatı 1.350 TL, bir adet temiz Mondial var, 800 TL fiyatı. Bir de BWS var, o da 1400 TL.

- BWS çok hoşuma gidiyor. İri yarı değiliz ama iki kişi binmek için BWS rahat değildir diyorlar, bu doğru mudur? İki kişi binmek konusunda sorun yaşayan var mı?

- Piaggio ZIP'in parçası pahalı ve bulması da zor diyorlar, doğru mudur?

Ne alayım sizce? :)

2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Sadece bunları sormak için mi üye oldunuz.

Forum kurallarımız var.
    Uyulması zorunludur.
    kendinizi detaylı tanıtmalısınız.
    Paylaşımcı olmayacaksanız sadece bir sorun var cevap alıp bir daha girmeyeceğim diyorsanız adres yanlış.

Eren Göksel ve Gökhan TUNALI bunu beğendi.
  3. yildiraysahinler

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Saygılarımla diye biten bu mesajda saygı falan göremedim ben. Daha ilk mesajdan azar işitmeyi kaldıracak biri olduğumu nereden çıkardınız? Kendimi tanıttım ayrıca, daha ne kadar tanıtmamı istiyorsunuz? Ben de yıllardır websitesi yönetiyorum. Hem de çok büyük bir taraftar sitesi. Bu sebeple de her kesimden ve son derece fanatikleşebilen insanların bulunduğu bir ortam. İnsanların siteye uyum süreci vardır. Lise hocası tavrıyla websitesi yönetilmez.

Saygılarımla

mehmet cihan ve DEMİRAT bunu beğendi.
  4. Onur Filiz

Onur Filiz Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    yıldıray bey şenol hacamızın tavrı biraz sert olur :) ama bir konuda da haklıdır siteye gerçekten (üstünüze alınmayın) gereksiz konu kirliliği yapan sadece soru sorup çıkan bir dünya arkadaş mevcuttur..yani bu sert tavrı şenol hacanın bundn dolayıdr.

5. Çağlar KARA

Çağlar KARA Üye

bu konu ile ilgili bende yönetime şikayetimi bildirdim. bir çok foruma üyeyeim ama bu isim kendini tanıtma kısmında en katı burası:)

neyse bende bi ara bws ile ilgili konu açtım. her ne kadar japon ve kaliteli bir motorda olsa yorumlardan sonra soğurum.

2 zamanlı motormuş yakıtı bu yüzden 4-5 litre 100 km de şaka gibi:)

bu direk soğumama neden oldu. yani kelepir bulursam anca alırım artık:)

ayrıca biraz inceledim motoru kibrit kutusu gibi birsey ben zaten 1,80. bu

eleştiriyi niye yapıyorum çünkü fiyatına göre pahalı 2000 den aşağı temizi yok geçen buldum oda satıldı anlaşmamıza ragmen..

DEMİRAT bunu beğendi.
  6. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Yukarıda sizi tanıyabileceğimiz ipuçlarını gösterirmisiniz.

Merhaba arkadaşlar dan sizi nasıl tanıyabiliriz.
    Kimsiniz ne iş yaparsınız kaç yaşındasınız kaç yıldır motosiklet/sukuter kullanıyorsunuz.
    Tanışma bunlarla olur.
    Web sitesi yönetiyorsanız bunları bilirsiniz.
    Merhaba arkadaşlarla kendinizi tanıtamazsınız.
    Anlatabildim mi.

7. yildiraysahinler

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Ha yani diyorsunuz ki "Merhaba, Siirt'te bakkalım, iki çocuk babasıyım (biri erkek biri kız), ortaokul mezunuyum, çok güzel kazak örerim" deseydin seni tanımış olacaktık. Profilimde kendimi, gerektiği kadar tanıtacak bilgi var. Gerisini zaman içinde yazdıklarımdan tanımaz mısınız? Zaten burada tanışan herkes için de öyle olmadı mı? İnsanlar zaman içinde yazdıklarından birbirleri hakkında fikir edinip birbirleriyle ona göre iletişim kurmuyor mu? Yani ben bilmiyorum da tabii, öyle olmuyorsa bana söyleyin lütfen, benim için de çok öğretici olur.