Caddeye gerilen halatı fark etmeyince hayatını kaybetti

Konu, 'Motosiklet Kaza Haberleri' kısmında Şenol SEL tarafından paylaşıldı.

1. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
  2. Omer

Omer Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Cinayet gibi olay.Pisi pisine ölmek diye buna denir heralde.Eee bu ülkedede adalet olmadığına göre.Ölen öldüğü ile kalıyor.Çalan çaldığı ile.Bir hayatı daha çaldı birilerinin dikkatsizliği,vurdum duymazlığı.:(

Nedesek boş Allah ailesine sabır versin.Mekanı cennet olsun.Yazık çok yazık.Ne yazıkki biz bunu yarın unutup hayata devam edicez.Çok yazık. :(

Hasan M.Mustafa ve Şenol SEL bunu beğendi.
  3. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    acaba sonuç ne olacak??olan gidene olur ama burada
    acaip bir vurdum duymazlık var!!acaba suçlu aranacak mı????

4. Hakan Çıtır

Hakan Çıtır Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kanuni
    Bende okudum bu haberi dondum kaldım nasıl bir zihniyet bu yahu dağ başı olmuş herşey kafasına göre iş yapıyor yazık olmuş çocuğa aman dikkat edelim arkadaşlar çok dikkat

5. Gökhan Yasdal

Gökhan Yasdal Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Suzuki
    Başıma gelen olay aklıma geldi. Şanslı olmasaydım belki de benim arkamdan bu satırları yazıyor olacaktınız. Hatırlayanlarınız vardır.

http://www.motosikletforum.com/showthread.php?t=7045

6. Ekrem Kalafatoglu

Ekrem Kalafatoglu Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Çok fena ya aklımıza gelmıyecek tehlıkeler bızı beklıyo Allah sonumuzu hayır etsin

7. Omer

Omer Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Tek kelime ile verilmiş sadakan varmış.

8. H. Nuri

H. Nuri Aktif Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Merhaba
    Muhakkak ki zamansız gelen,her ölüm üzücüdür;hatta her ölüm üzücüdür.Ama bu haberde olduğu gibi,sorumlusunun cezasını bulamayacağı,mağdurun,adaletinin sağlanamayacağı durumlarda daha da üzücü oluyor,malesef.
    Size,benim yaşadığım bu yöreden buna benzer bir kaza hikayesi anlatayım.Hikaye diyorum,çünkü paranın neleri yapabildiğini anlatan ve insan hayatının ne kadar değerli(!) olduğunu kanıtlayan bir olay örgüsü.
    Sanırım 2006 yılı idi,oturduğum ev yarı çiftlik evi diyebileceğim bir ev.Üç kardeşin babadan kalma arazi üzerine yaptığı üç evden birinin orta kat kiracısıyım.Kardeşlerden biri,hayvancılık yapıyor ve arazinin yola bakan sınırında,hayvanlarının ahırı vardı(di'li geçmiş zaman kullandım,çünkü hayvancılık devam ama ahır artık orada değil).Büyükbaş hayvanları yazın otlasınlar diye,yere çaktığa kazıklara bağlar ve salardı.Bir gece hayvanlardan biri yola(bu arada yol dediğim 5 metre genişliğinde bir stabilize) çıkıyor ve karşıdaki otluğa geçiyor.Bu arada ipi de yolun üzerinde geriliyor.O sırada da motorla biri geçiyor,tabi o tarihlerde buralarda polisler kask yüzünden motorcuları pek durdurmazdı,yani bu arkadaşında kaskı falan yoktu.Neyse uzatmayalım,haberdeki olay aynen burada da oldu.Sonuç olarak,bizim hayvancı komşumuz,para ve çevresi sayesinde olaydan herhangi bir ceza almadan yırttı,hayvanın kendinin olmadığını söyledi,çok çabuk bir şekilde ahırları taşıdı.Ölen motorcu da öldüğü ile kaldı.
    İşte böyle bir hikaye.Kıssadan hisse dersek,forumda(sadece bu forum değil) tecrübeli sürücülerin,sürekli olarak söylediği,"olan kazanın suçlusu sadece benim,ben trafiği yeterince okuyamadığım için kaza yaptım" şeklindeki yaklaşımın ne kadar doğru olduğu anlaşılıyor.
    Yani kabaca,biz motorcular kendi k.çımızı kollamazsak kimse bizim yerimize kollamıyacaktır.
    Yazımı sonuna kadar okuma nezaketi gösteren arkadaşlarıma teşekkür ederim.Okumayanlar mı?Tamam,tamam onlarada teşekkür ederim :D

Şenol SEL, Ekrem Kalafatoglu ve Omer bunu beğendi.