CBF 250 mi? ER-5mı? Er6n mı? Sizce hangisini alayım

Konu, 'Naked Motosiklet Kullanıcıları' kısmında cem helimoğlu tarafından paylaşıldı.

1. cem helimoğlu

cem helimoğlu Yeni Üye

ben uzun yola gitmek istiyorum. Aynı zamanda yakıtın ucuz olmasını istiyorum. Araştırdım biraya ne kadar doğru bilemiyorum ama cbf 250 er 5 er 6 kadar yakıyorlar madem öyle neden cbf 250 alayım diye düşündüm ne dersiniz?

2. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Ybr 125 al rahat et, az yakar çok kaçar.

3. onur ekmekcı

onur ekmekcı Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    bence cbf 150 al türkiyeyi gezersin 110 dan aşağıda düşmezsin uzun yolda aşırı dik yokuşlarda 90 a düşersin benim gibi 1.75 boyunda ve 86 kiloysan kiloya göre değişir bildiğin üzere....Ve bu ölçülerle ben dip gaz gidiyorum uzun yolda 120 130 kurus arası yakıyor kilometrede daha ne olsun:D Motoru suya at cıkar calıstır bın gıt yeterkı yagsıs koyma yağ onun kanı gibi eksilirse kitlenirsin:D Ama ful yağ ile istediğin kadar sıkıştır gene kitletemessin:D

4. goksel ozdogru

goksel ozdogru Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    cem arkadaş 4 . aydan beri şenol abi tarafından uyarılmış olmana rağmen halen bir tanışma mesajın olmadığını görüyorum. mesajlarının tamamı da isteklerinle dolu ve sana yardım etmediğimize dair şikayetlerinle. moderatör yada forum polisi arkadaşlarıma gereğini arz ediyorum.

5. cem helimoğlu

cem helimoğlu Yeni Üye

tanışmadan kartınız neydir?

6. cem helimoğlu

cem helimoğlu Yeni Üye

bende 87 kiloyum 176da boyum iki kişi geliboluya gittik motor rampada zorlanıyor 60 km hiza bile düştüğü oluyor ve dönüşte masraf çıkarmaya başladı granaj dan ses geliyor bende uzun yolda sıkıntısız gitmek için motoru büyütmek istedim

7. cem helimoğlu

cem helimoğlu Yeni Üye

abi bende şu anda cbf 150 var motorundan memnunum ama uzun yol için büyütsem daha iyi mi olur diye düşündüm