Cbf150 & ybr125

Konu, 'Ne Almalıyım Nereden Almalıyım' kısmında Atalay Selvi tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Atalay Selvi

Atalay Selvi Yeni Üye

Motosiklet:
    Ramzey
    Selamlar herkeze

Memleketimdeki iki motorcu abimin tavsiyesi üzerine cbr125 almaktan vazgeçtim parçaları çok aşırı pahalıymış.Biraz daha düşününce racingin benim için fazla kullanışlı olmayacağının farkına vardım.Araştırdım sonunda bu iki motor arasında kaldım daha iyilerini teklif etmeyin o kadar param yok :)kullanan arkadaşlar varsa onların yorumlarını da özellikle bekliyorum parçalarının fiyatları,masraf,yaktığı benzin...vs. gibi ince noktalardan bahsederseniz sevinirim.
    Kazasız,belasız,mutlu ve huzurlu sürüşler dilerim...

2. Özgür

Özgür Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    bu konu hakkında forumda arama yaparak bir çok tartışmaya ve fikre ulaşabilirsiniz. kısaca her iki motosiklet de alınabilir. ben de ybr var çok memnunum.

3. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Bende de ybr var çok memnunum.Her yere gidiyorum.Kısa mesafe istanbul Orta mesafe Ankara Uzun mesafe Trabzon mardın ybr ile gittim geldim hala da kullanıyorum.
    Yakıt hakkında bilgi veremem ama diğer yedek parça çok hesaplı.İster orjinal alın isterseniz yan sanayii hepsi hesaplı.
    Ama hayati parçalarda orjinal alın derim.Mesela Debriyaj balatası fren balatası gibi.
    Yakıtı neden bilgi veremem benzini alır yakarım motorumda o kadar tasarrufsa aradığınız bisiklet en hesaplısı :D

Özgür bunu beğendi.
  4. Atalay Selvi

Atalay Selvi Yeni Üye

Motosiklet:
    Ramzey
    :Dİnsanoğlu çok şey istiyor.Sizin ybr kaç cc aslında tip olarak da tam kestiremedim hangisi daha güzel bi anket yapılamazmı bu konuda ? :)

5. Özgür

Özgür Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    bizdekiler 125 cc, yakıtını hiç düşünmeyin, en az yakan motosikletlerdendir.

ybr 125 diye internette tipini bulabilirsiniz.

6. Atalay Selvi

Atalay Selvi Yeni Üye

Motosiklet:
    Ramzey
    Hadi ya,vay anasını be teknoloji o kadar geliştimi yaw ybr 125 yazıon çıkıyor ha :D:D:DKızma abi ya,harbi dayanamadım,boş anına gelmiş herhalde.Ya tiplerini biliyorum gerçekte de gördüm internette de ikisinide ama bir gün biri hoş geliyor diyer gün diğeri bu şekilde kararsızlığım.

7. Erol Ceyhan

Erol Ceyhan Site Bağımlısı

Motosiklet:
    SYM
    Site polisimiz size bir açıklamada bulunmuş ama sanırım olayı biraz eğlenceye dökmüşsünüz sorularınızın cevaplandırılmasını istiyorsanız ciddiyeti elden bırakmamalısınız dimi ama....

8. Huseyin.Guler

Huseyin.Guler Üye

Arkadaşın motosikletten bahsettiğinden emin miyiz?

9. Özgür

Özgür Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Atalay bey, sorduğunuz soru sonrasında, sırf size yardımcı olmak adına, ybr'lerin fotoğraflarını bulup mesajıma ekleyerek rahatlıkla görmenizi sağlamak istedim, sonra da uğraşmayayım diyerek sizin de arayıp bulabileceğinizi düşünerek size mesajımı yazdım. görüyorum ki benim bu iyi niyetim karşısındaki tepkiniz çok ilginç.
    aslında ben size teknolojinin ne kadar geliştiğini göstermek isterdim ama, bu yazdıklarınızın da sizin boş anınıza geldiğini düşünerek size teknoloji konusunda birşey göstermeyeceğim.
    bu tavrınızı bir daha sergilememeniz dileklerimle.
    konu tarafımdan kilitlenmiştir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.