cbr 125 için kask ve diğer ekipmanlar

Konu, 'Racing Motosiklet Kullanıcıları' kısmında Birkant ÜNLÜ tarafından paylaşıldı.

1. Birkant ÜNLÜ

Birkant ÜNLÜ Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    arkadaşlar ben cbr 125 almaya karar verdim büyük ölçüde de alıcam ama önceden motor ile ilgili güvenlik ekipmanlarını almak istiyorum. şimdi ilk aşamada bir cbr 125 için nasıl bir kask gereklidir? mont yada ceket dizlik falan gibi ekipmanlar nasıl olmalıdır? neye göre seçmeliyim? vücut ölçüleri dışında bir kıstas varmı? ve malzemeleri motordan ne kadar süre önce almaya başlamalıyım? ne kadaar önceden alırsam aliyim farkedermi?

2. dogancan

dogancan Üye

Motosiklet:
    Honda
    1000 lik içinde 125 içinde aynıdır full koruma hepsi için geçerlidir :) 1000 cclik motora bincekmiş gibi bi kask edliven bot çeket pantalon kot değil deri yada kevlar kaplı olanlar var o şekilde çünkü 100 km yle giderken motordan düşersn fena şeklde yaralanırsn :) ama koruman varken kalkıp yürür gidersn :)

3. Ekrem Kalafatoglu

Ekrem Kalafatoglu Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Motorun markasına gore ekıpman pek belırlenmez o yuzden guvenılır hoşuna gıden kalıtelı full koruma ekıpman alman tavsıye ederım

4. Birkant ÜNLÜ

Birkant ÜNLÜ Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    peki iyi fiyatla maksimum koruma sağlayabiliceğim ürünler hangi hammaddeden yapılmış olmalı? kevlar ? başka?

5. dogancan

dogancan Üye

Motosiklet:
    Honda
    fiyat arttıkça kalitesi ve koruma oranı daha çok artıyo gerçek deri asla kırılmıck omuz sırt korumaları ceketn içinde filan araştırma yapman gerekir bu konuyu yada daha iyi biln başkaları cevaplayabilir

6. dogancan

dogancan Üye

Motosiklet:
    Honda
    hammade soruyosan gerçek deri ve sert plastik kevlar araştırırsan bulcağından emininmm :)